Katagoria: Transport chłodniczy


SONY DSC
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Stała temperatura = stała jakość

Trans Polonia S.A. Rozmowa Adrianą Bosiacką, dyrektorem spedycji i członkiem zarządu Trans Polonia S.A.

Thermo King SLXe-Spectrum_Whisper Pro
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Wyprzedzili normę eko-chłodzenia

Thermo King. Gama produktów chłodniczych EcoWise znacznie łagodniej oddziałuje na środowisko. A to za sprawą wysokowydajnego czynnika chłodniczego nowej generacji o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP).

Koegel_Cool_PurFerro_quality
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Kögel Cool – PurFerro quality, chłodny mistrz klasy premium

Kögel. Producent naczep z Burtenbach – Kögel – od kilku miesięcy sprzedaje nową, udoskonaloną wersję zaprezentowanej w roku 2012 naczepy Kögel Cool – PurFerro quality.

CoolSec6
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Cool Liner maxi bezpieczne

Krone. Naczepa Krone Cool Liner w wersji High Security zapewnia maksimum bezpieczeństwa w przewozach stałotemperaturowych. W chłodni wbudowanych jest wiele udogodnień, które przydają się kierowcy i firmie transportowej w codziennej pracy.

Thermo-King-V800-Max-Spectrum
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4

Thermo King: Chłodna dostawa dla mieszczucha

Thermo King wprowadził na rynek nowy agregat V-800 MAX Spectrum zasilany przez silnik pojazdu. Zaprojektowany, aby ułatwić dystrybucję miejską produktów w różnych temperaturach.

543b7b65575e4Untitled-2xx
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Konvekta: Orzeźwiająca różnica

Soczyście zielone lasy, kolorowe kwiaty oraz niepowtarzalny świat zwierząt – tropikalne zakątki świata niezmiennie dostarczają bogatych wrażeń. Nie należy jednak lekceważyć wyzwań, jakie wilgotny i gorący klimat tamtych stron stawia przed urządzeniami chłodzącymi.

DSC_0387
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

Kögel: Byli pionierami, dziś są potęgą

Za górami, za lasami była firma z naczepami. Kögel się zwała, co nowości wciąż wprowadzała…tak mogłaby zaczynać się bajka o firmie, która już od początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku ustanawia nowe trendy w produkcji zabudów typu furgon oraz chłodnia.

MKO_on_MB
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

Zabudowy chłodnicze Schmitz Cargobull

Schmitz Cargobull poszerzył swoją ofertę w Polsce o zabudowy chłodnicze MKO oraz towarzyszące im przyczepy AKO (z obrotnicą) i ZKO (z osiami centralnymi).

TKirelandFullRess-197_EDIT_SLXe400
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

Thermo King: Transport medyczny zawsze w kontrolowanej temperaturze

Prawie 30 proc. strat sprzedaży firm farmaceutycznych wynika z problemów logistycznych. Dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktów farmaceutycznych w trakcie transportu ma kluczowe znaczenie dla ich producentów, a także dla zdrowia publicznego i bezpieczeństwa pacjentów.

S_KO_COOL__2-04.06
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

Schmitz Cargobull: Naczepy chłodnicze ze słoniem

Wśród liderów branży jest Schmitz Cargobull reprezentowany w Polsce przez spółkę EWT Truck & Trailer. Idąc drogą zwiększania bezpieczeństwa, stabilności i ergonomiczności pojazdu, Schmitz przekonstruował moduł podpór postojowych w swoim sztandarowym produkcie, chłodni S.KO.

140319Kro-085
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

Krone: Gdzieś pomiędzy „trzeba” a „należy”, czyli farmaceutyczna mikstura

Dla transportu produktów farma-ceutycznych obowiązują wytyczne, które mogą wymagać objaśnienia. Temu tematowi zostało poświęcone sympozjum logistyki farmacji zorganizowane przez firmę Krone.

Carrier Transicold: testy pierwszej na świecie naczepy chłodzonej CO2

Sainsbury przeprowadza pierwsze na świecie testy ekologicznej naczepy chłodzonej dwutlenkiem węgla. Stosowanie nowej technologii może ograniczyć emisję CO2 o 70 tys. ton. To tak, jakby z dróg zniknęło 34 tys. samochodów. Brytyjska sieć sklepów Sainsbury testuje pierwszą na świecie naczepę chłodzoną dwutlenkiem węgla, przeznaczoną do transport ładunków, wymagających niskiej temperatury. Test naczepy chłodzonej czynnikiem naturalnym jest częścią […]

Strona 1 z 212