Katagoria: naczepy i przyczepy, Targi, opublikowano: 06 lipca 2016


Fliegl stawia na ładowność i moc

Fliegl stawia na  ładowność i moc

Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4
Przeczytaj on-line

 

Fliegl. Bauma 2016 była niezwykle udana dla Fliegla. Podczas siedmiu intensywnych dni targowych stoisko turyngdzkiego producenta odwiedziła rekordowa liczba gości.

 

Rekordowa liczba nowości Fliegla była mocnym punktem przyciągającym zwiedzających. Spora część tych wizyt zakończyła się finalizacją kontraktów handlowych. Zwiedzający na stoisku Fliegla mogli zobaczyć przyczepę niskopodwoziową DTS 300 Greenlight, trójstronną wywrotkę na osiach tandem TSK, przyczepę niskopodwoziową na osiach tandem TTS, przyczepę-platformę na osiach tandem TPS oraz platformę na osiach tandem TPS standard budowlany.

bauma 6

 

Debiut

Fliegl DTS 300 Greenlight miała premierę na ostatniej Baumie. W konstrukcji tej przyczepy położono nacisk na zwiększenie nośności przy jednoczesnym zachowaniu mocnej konstrukcji pojazdu. Przyczepa ta uzupełniła serię produktów Greenlight Fliegla o pojazdy niskopodwoziowe.

Trzyosiowa przyczepa oferuje do 24,5 ton załadunku. Możliwość wielostronnego zastosowania otwiera się przy stosunkowo niskiej – 850 mm – wysokości łoża. Konsekwentna, inteligentna lekka konstrukcja w połączeniu z wysoko wytrzymałymi materiałami czyni ten pojazd odpornym na siły skrętne i zapewnia długie, bezawaryjne użytkowanie, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Dla zabezpieczenia ładunku wyposażono te pojazdy standardowo w 8 par 10-tonowych pierścieni. W konstrukcji SDS 300 Greenlight wykorzystano 70 mm hartowane sworznie.

 

25 lat Fliegl Trailer

Już ćwierć wieku pojazdy Fliegl przemierzają drogi całego świata. Od 25 lat firma z Turyngii znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych konstrukcji. Świętowanie tego jubileuszu rozpoczęło się podczas ostatniej edycji targów Bauma. W związku z jubileuszem planowanych jest wiele akcji i projektów. Wielki finał zaplanowano na maj 2017 roku.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This