Katagoria: Autostrada Polska


autostrada2
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc

Potężne maszyny, pokazy dynamiczne, konferencje poruszające najważniejsze tematy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystko opatrzone mocno biznesowym charakterem – tak w skrócie opisać można nadchodzące targi AUTOSTRADA–POLSKA.

autostrada5
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Jedyna taka AUTOSTRADA na mapie Europy

XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, równolegle z wystawami MASZBUD, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL i debiutującym EUROPARKINGIEM, od 13 do 15 maja 2015 roku odbyły się w Targach Kielce.

IMG_7959
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

AUTOSTRADA-POLSKA 2014

Wystawcy jubileuszowych targów AUTOSTRADA-POLSKA 2014 podkreślali ożywienie na rynku. Choć same targi nie zachwyciły, ale wystawcy nie narzekają.

DSC03713
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/7-8

AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD po raz 20.

Po raz kolejny spotykamy się na targach budownictwa drogowego oraz maszyn budowlanych i pojazdów specjalistycznych w Kielcach.

DSC03713
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/5-6

AUTOSTRADA i MASZBUD: Kielce zapraszają na maj

Zakres branżowy targów budownictwa drogowego, które od 14 do 16 maja 2014 roku odbędą się w Targach Kielce, to nie tylko sprzęt do budowy dróg – jak może wydawać się w pierwszej kolejności.

Ruukki: na targach AUTOSTRADA POLSKA w Kielcach

Lżej znaczy więcej – energooszczędne rozwiązania Ruukki na targach Autostrada-Polska w Kielcach   Targi Autostrada-Polska w Kielcach to prestiżowe spotkanie liderów z branży budownictwa drogowego, na którym nie może zabraknąć fińskiej firmy Ruukki. W tym roku zaprezentuje ona zastosowania wysokowytrzymałej stali Optim i trudnościeralnej Raex – stosowanych przy produkcji zabudowy lekkich wywrotek. Użycie obu typów […]

AUTOSTRADĄ do Targów Kielce

AUTOSTRADA-POLSKA, to firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, kilkaset ton sprzętu i ponad 20000 zwiedzających.

Droga do przyszłości

W dniach 10-13 maja br. po raz siedemnasty, na terenie Targów Kielce, miała miejsce wystawa AUTOSTRADA POLSKA