Katagoria: Porady, Targi


TransPolandok

IV edycja targów TransPoland – Biznes TSL spotyka się w Warszawie

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją.

KH-KIPPER_at_Bauma_20134
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Udana Bauma KH-KIPPER

Podczas minionych budowlano-kopalnianych Targów Bauma stoisko KH-KIPPER cieszyło się sporym zainteresowaniem. W ciągu 7 dni targowych odwiedziło je kilkuset gości z całego świata – Europy, Afryki, Azji i Ameryki Północnej.

bauma 7
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Fliegl stawia na ładowność i moc

Fliegl. Bauma 2016 była niezwykle udana dla Fliegla. Podczas siedmiu intensywnych dni targowych stoisko turyngdzkiego producenta odwiedziła rekordowa liczba gości.

autostrada2
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc

Potężne maszyny, pokazy dynamiczne, konferencje poruszające najważniejsze tematy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystko opatrzone mocno biznesowym charakterem – tak w skrócie opisać można nadchodzące targi AUTOSTRADA–POLSKA.

_DSC0797
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24

Kortrijk: Belgijskie święto autobusów

Tegoroczne październikowe targi autobusów w Kortrijk zdominowane zostały przez autobusy turystyczne. Wystawa w Belgii była także miejscem premier nowych modeli.

autostrada5
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Jedyna taka AUTOSTRADA na mapie Europy

XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, równolegle z wystawami MASZBUD, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL i debiutującym EUROPARKINGIEM, od 13 do 15 maja 2015 roku odbyły się w Targach Kielce.

TransPoland_grafika
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4

TransPoland jesienią połączy Zachód ze Wschodem

Największe w tej części Europy spotkanie branży TSL już po raz trzeci odbędzie się w Warszawie. Mowa o Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland. W tym roku hasłem przewodnim będzie „Logistics Networking – łączymy Zachód ze Wschodem”.

trailer
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Nagrody Trailer Innovation 2015 rozdane

Aplikacja App na smartfona stworzona przez Knorr-Bremse, umożliwiająca sterowanie naczepą, znalazła największe uznanie wśród ekspertów i została uhonorowana nagrodą Trailer Innovation 2015.

Road_Simulator_Cargobull_Validation_Center
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Wywrot z iPhona

Schmitz Cargobull. Na targach IAA 2014 po raz kolejny położono nacisk na bezpieczeństwo pracy wywrotek. Dotyczy to szczególnie naczep z tylnym wywrotem, gdzie wciąż dochodzi do ciężkich wypadków. Schmitz Cargobull kładzie duży nacisk na rozwiązania zmniejszające ryzyko nieszczęśliwego zdarzenia.

W_sklad_3._generacji_wchodza_dwie_nowe_rodziny_opon_do_t
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Continental z nagrodą i trzecią generacją

Continental. Podczas 65. Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze firma Continental zaprezentowała nową generację opon dedykowanych samochodom ciężarowym.

iveco-Van_of_the_year_2015_02
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Nowy Iveco Daily z koroną

Nowy Daily – trzecia generacja lekkiego pojazdu użytkowego marki IVECO – zdobył tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2015.

itap_zoom
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Knorr-Bremse triumfuje w Trailer Innovation 2015

Knorr-Bremse oraz TIP Trailer Services w ramach wystawy IAA Nutzfahrzeuge zostali wyróżnieni nagrodą Trailer Innovation Award 2015 w kategorii „Smart Trailer“. iTAP z funkcją FleetRemote przekonał jury.

Strona 1 z 1512345...10...Ostatnia »