Katagoria: Autostrada Polska, opublikowano: 04 lipca 2016


Wszystkie drogi prowadzą do Kielc

Wszystkie drogi  prowadzą do Kielc

Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4
Przeczytaj on-line

 

Potężne maszyny, pokazy dynamiczne, konferencje poruszające najważniejsze tematy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystko opatrzone mocno biznesowym charakterem – tak w skrócie opisać można nadchodzące targi AUTOSTRADA–POLSKA. Kieleckie święto drogownictwa odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca 2016 roku.

 

XXII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Wydarzenie oferuje wszystko to, co potrzebne jest do budowy i utrzymania sieci drogowej, od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad.

Program targów drogownictwa w Kielcach jak zawsze będzie bogaty w wydarzenia towarzyszące. Wśród nich po raz kolejny znajdzie się konkurs operatorów koparek BIG BAU MASTER, organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Od lat mocnym punktem w programie kieleckiej wystawy są spotkania merytoryczne. Zgodnie z dwudziestoletnią tradycją AUTOSTRADA-POLSKA pochwalić się może wsparciem najważniejszych instytucji branży drogownictwa. Wśród głównych partnerów corocznej wystawy są między innymi Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Jednocześnie z targami drogownictwa odbędą się XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL, VIII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA oraz II Salon Europarking.

(opr. – p.p.)

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This