Katagoria: Rynek, opublikowano: 12 stycznia 2016


Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają współpracę

Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają współpracę

Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24
Przeczytaj on-line

 

Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają swoją 30-letnią współpracę, wprowadzając oponę Conti Hybrid HT3 jako standardowe ogumienie do naczep i przyczep do pojazdów ciężarowych produkowanych przez jednego z największych producentów.

 

Produkcja tego modelu opony, przeznaczonego do użytku zarówno na drogach regionalnych, jak i krajowych, ruszyła wiosną 2015.

Continental, wiodący globalny dostawca dla branży motoryzacyjnej, i Schmitz Cargobull, jeden z największych i najbardziej liczących się producentów naczep na świecie, współpracują ze sobą już od ponad 30 lat. W tym czasie Continental, jako producent opon klasy premium, stał się jednym z głównych dostawców specjalistycznego ogumienia do naczep i przyczep dla Schmitz Cargobull.

– Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że firma Schmitz Cargobull zdecydowała się włączyć do swojej oferty produktów OEM naszą oponę Conti Hybrid HT3. Dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna – zauważa Peter Matzke, dyrektor OE Truck Tires w Continental.

Dzięki nowo opracowanemu składowi mieszanki opona Conti Hybrid HT3 wyróżnia się dłuższą żywotnością w porównaniu ze swoją poprzedniczką. Poprawiono także przyczepność opony na mokrej nawierzchni. Ponadto Conti Hybrid HT3 charakteryzuje się doskonałą ekonomiką jazdy dzięki zoptymalizowaniu oporów toczenia.

conti-hybrid-ht3-22-5-tire-image

Schmitz Cargobull, jako wiodący europejski producent naczep i przyczep do pojazdów ciężarowych, wyznacza standardy w zakresie wysoko wydajnych rozwiązań transportowych, między innymi dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i inteligentnym technologiom produkcji.

(opr. – p.p.)

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This