Katagoria: Technika, opublikowano: 16 lutego 2017


Usterka samochodu? Na to też znajdzie się sposób!

Usterka samochodu? Na to też znajdzie się sposób!

Wiesz doskonale, że powinieneś już dawno wymienić swój samochód na nowszy model? Wiadomo, łatwo się mówi. A na wszystkie podejmowane tego typu decyzję, powinniśmy przeznaczyć odpowiednią kwotę. Jak w takim razie powinniśmy radzić sobie z takimi sytuacjami, gdy w każdej chwili nasze auto może odmówić nam posłuszeństwa?

 

Długa, czy krótka trasa – zawsze ze wsparciem

Niezależnie od tego, czy wybierasz się w krótką, czy może jednak długą trasę, w każdych okolicznościach warto zadbać, by mieć przy sobie wizytówkę firmy, która gwarantuje pomoc drogową. Jedną z takich rzetelnych firm, którym na pewno możemy zaufać jest pomocdrogowa.malbork.pl. Firma przedstawia ofertę dla kierowców, którzy przemieszczają się głównie po ulicach Malborka, a także okolicznych miejscowości. Jeżeli zatem zdarzy nam się przykra sytuacja w okolicach Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Sztumu, czy też Elbląga, to w każdej chwili możemy liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych kierowców. Całodobowa pomoc drogowa to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą liczyć na holowanie ze strony bliskich.

pat-car-1

Okazuje się, że zanim samochód zostanie wzięty na hol, to wcześniej pracownicy firmy zweryfikują jaka jest przyczyna zdarzenia drogowego. Jeśli doszło do mało poważnej usterki, którą można naprawić na miejscu, to kontynuowanie podróży będzie jak najbardziej możliwe. Kontaktowanie się ze wspomnianą firmą będzie również miało sens, jeżeli będzie zależeć nam także na transporcie samochodu, nawet na terenie całej Unii Europejskiej. W takiej sytuacji, gdy chcemy sprowadzić do Polski auto kupione na przykład w Niemczech, czy też Holandii, to już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, do kogo możemy zwracać się o pomoc.

 

Złapałeś gumę? To nie problem!

Jednym z najczęstszych powodów, dla których dalsza podróż nie może być kontynuowana, jest złapanie gumy. Oczywiście większość kierowców potrafi sobie świetnie poradzić w takich sytuacjach. Wymiana opony nie jest dla nich niczym skomplikowanym. Problem zaczyna się wtedy, kiedy jednak okazuje się, że usterka jest poważniejsza, niż nam się wydawało. Ponadto czasami okazuje się, że w bagażniku niestety nie mamy opony zapasowej. Co wtedy możemy zrobić?

Na szczęście zawsze możemy skorzystać ze wsparcia firmy, oferującej mobilną wulkanizację. Jest to doskonały pomysł, ponieważ nie musimy się obawiać tego, że jeżeli nie będziemy potrafili wymienić koła, to będziemy w pewien sposób uziemieni. Zdecydowanie korzystniej jest wezwać firmę, którą możemy z powodzeniem znaleźć na stronie internetowej wulkanizacja-24h.pl.

Już na samym początku widzimy olbrzymie korzyści wynikające z możliwości skorzystania z usług tejże firmy. Jest ona przede wszystkim dostępna przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia. Chociaż jest ro firma, która swoje usługi świadczy przede wszystkim na terenie Poznania, to tak naprawdę możemy spodziewać się również tego, że jeżeli zadzwonimy po wsparcie z dowolnego zakątka Polski, to na pewno nie zostaniemy bez pomocy.

pat-car-2

Największą zaletą tej firmy jest jej elastyczność. Chociaż najczęściej podróżujemy autami osobowymi, to jednak nie powinniśmy zapominać, że samochody dostawcze, a także wszystkie pozostałe „większego kalibru”, mają zdecydowanie więcej trudności z tym, by wymienić koło na trasie. Natomiast właśnie ta firma oferuje nam wulkanizację opon we wszystkich samochodach dostawczych, ciężarowych, jak i również maszynach rolniczych bądź budowlanych. W tym celu wykorzystują maszynę służącą do pogłębiania bieżnika opon przy samochodach ciężarowych.

 

Kontynuowanie podróży bez własnego samochodu

Czy tak naprawdę jest możliwe kontynuowanie podróży, bez posiadania własnego samochodu? Czasami zdarzają się takie sytuacje, które faktycznie uniemożliwią nam dalszą podróż. Ponieważ nasz samochód będzie wymagał bardziej skomplikowanej naprawy, czy też zostanie całkowicie skasowany w wyniku wypadku samochodowego. Na szczęście to nie jest wcale powód do tego, by odwoływać naszą podróż, szczególnie jeśli jesteśmy zobowiązani do dotarcia do celu.

W takich okolicznościach najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie samochodu zastępczego. Oczywiście, jeżeli ktoś posiada wykupione dodatkowe ubezpieczenie, to najczęściej taki pakiet obejmuje również udostępnienie pojazdu. Często jednak takie polisy są bardzo drogie, zatem musimy się martwić o samochód zastępczy we własnym zakresie,

pat-car-3

Jedną z firm, która oferuje nie tylko pomoc drogową w Płocku oraz okolicach, ale także udostępnianie samochodów zastępczych, jest firma pat-car.pl. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa bez problemu znajdziemy wszystkie informacje dotyczące świadczenia tej usługi. Przede wszystkim należy pamiętać, iż samochody są pożyczane bez nakładanego limitu kilometrów. Dzięki temu możemy z nich swobodnie korzystać. Gdy zajrzymy na stronę internetową firmy, zapoznamy się nie tylko z regulaminem, ale również aktualnym cennikiem.

Do wyboru posiadamy modele samochodów z różnych klas. W ofercie wymienione zostały między innymi takie modele, jak Ford Focus, Honda Civic, Citroen C3, Opel Astra IV, czy też VW Touran. Zatem spokojnie znajdziesz odpowiedni model pasujący do swoich potrzeb. A wszystko to w wyjątkowo korzystnej cenie.

Jeżeli teraz zapoznasz się z ofertami firm proponujących różnego rodzaju pomoc drogową, jak i również usługi dodatkowe, szybko przekonasz się, że naprawdę warto posiadać wizytówki do takich firm w swoim portfelu. W końcu nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał skorzystać z ich profesjonalnego wsparcia.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This