Katagoria: naczepy i przyczepy, Targi


bauma 7
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Fliegl stawia na ładowność i moc

Fliegl. Bauma 2016 była niezwykle udana dla Fliegla. Podczas siedmiu intensywnych dni targowych stoisko turyngdzkiego producenta odwiedziła rekordowa liczba gości.

©tschovikov
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Krone zaprasza do swojego świata

Krone. Jakość, jakość i jakość – to dewiza firmy z Wertle, która w coraz większym stopniu wykorzystuje komponenty i podzespoły własnej produkcji.

K_KippSanhSegMu3AVAlu_PIC1

Dla każdego zastosowania właściwy pojazd

Schwarzmüller. W palecie Schwarzmüller znajdziemy pojazdy dla każdego zastosowania – od muld, po wywrotki trójstronne, aluminiowe i z wytrzymałej stali Hardox o pojedynczych lub podwójnych ścianach.

03marzec_03
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wielton kłania się budowlance

Wielton. Szeroka gama rozwiązań konstrukcyjnych pozwala na dopasowanie pojazdów do konkretnych zadań transportowych. W gamie Wieltona można znaleźć zarówno pojazdy z pokładem stałym, jak i rozsuwanym oraz wybrać rodzaj najazdu, jaki będzie spełniał oczekiwania przewoźnika.

W3H
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wywrotki na każdą okazję

KH-KIPPER stale udoskonala istniejące produkty oraz wprowadza nowe, tak aby spełniały restrykcyjne wymagania współczesnego rynku w zakresie jakości, trwałości i produktywności. W sektorze budowlanym produkty polskiej firmy mają dobrą markę.

S_KI_X-LIGHT_STEEL_1_
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Schmitz Cargobull jedzie na budowę

Przy zakupie wywrotki należy zwrócić uwagę, czy transportowany towar wpływa na ścieralność powierzchni ładunkowej. Ważna jest wilgotność towaru, jego twardość, ziarnistość oraz właściwości chemiczne.

IMG_2634
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Specjaliści od ciężkich ładunków

Firma Kässbohrer to specjaliści od transportu w wadze ciężkiej. Podczas ostatniej wystawy Bauma zaprezentowała szereg rozwiązań w dziedzinie transportu ciężkich ładunków na długich trasach, jak również innowacyjne naczepy-platformy.

krone2
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

Naczepa Krone nr 30000 od Pozkrone

Bernard Krone i Tomasz Kujawa przekazali ten jubileuszowy pojazd – chłodnię Krone Cool Liner – przedsiębiorstwu transportowemu Omega Pilzno Godawski & Godawski.

Koegel_Port_40_Light

Port 40 Light – nowość Kögel

Port 40 Light firmy Kögel to zupełnie nowa naczepa kontenerowa, maksymalnie zoptymalizowana pod kątem obciążenia użytkowego i ciężaru.

s4

Wielton i Fruehauf – strategiczne partnerstwo

21 maja 2015 r. Wielton S.A., największy w Polsce i jeden z wiodących europejskich producentów naczep i przyczep, podpisał umowę przejęcia 65,31% akcji lidera francuskiego rynku naczep, firmy Fruehauf. Wartość transakcji wyniosła 9,5 mln euro.   Umowa przewiduje opcję zakupu pozostałych akcji, tj. 34,69% po zakończeniu 2017 roku, od inwestora prywatnego, zaangażowanego w bieżący rozwój […]

01181

Wielton przyjął kurs na Europę

Wielton przejmując niedawno włoską grupę producentów Compagnia Italiana Rimorchi (CIR), a co za tym idzie marki: Cardi, Viberty i Merker przygotowuje się w bliskiej przyszłości do wzmocnienia swojej obecności na rynkach Europy Zachodniej. W swej prawie 20 letniej działalności Wielton dołączył do grona pięciu najważniejszych europejskich producentów naczep z produkcją wynoszącą ok. 7000 pojazdów rocznie, w tym ponad 5000 naczep. […]

_1110577
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/5-6

Fliegl – specjalista od materiałów sypkich

Podczas corocznej imprezy Fliegla Kippertage, w fabryce w Triptis, przewoźnicy, kierowcy i dziennikarze branżowi mogli dokładnie poznać całą gamę wywrotek dedykowaną do przewozów materiałów sypkich.

Strona 1 z 3123