Katagoria: samochody dostawcze


art-ford-pl

Samochody dostawcze – Ford na wygranej pozycji

Przeciętny Kowalski, decydując się na zakup auta rozważa dziesiątki kwestii, analizuje za i przeciw, porównuje ceny, modele, możliwości i parametry. Musi minąć wiele dni, zanim podjęta zostanie dobrze przemyślana decyzja.

b
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24

Hybrydowe Mitsubishi sposobem na niskie ceny

Fuso Canter Eco Hybrid, jedyny na świecie seryjnie produkowany hybrydowy lekki samochód ciężarowy, wjechał na polskie drogi. Pierwszym w kraju użytkownikiem tego ekologicznego pojazdu jest pionier innowacji w zakresie dystrybucji – sieć sklepów Biedronka. Rocznie jej flota pokonuje odległość ponad 100 milionów kilometrów.

01-Mercedes-Benz-Fahrzeuge-Transporter-20-Jahre-Sprinter-1180x686
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24

Sprinterowi stuknęła dwudziestka

Mercedes-Benz Sprinter – światowy numer 1 wśród aut użytkowych – świętuje 20. urodziny. Z tej okazji w fabryce modelu w Düsseldorfie zebrało się ponad 250 gości, aby zdmuchnąć świeczki na urodzinowym torcie. Od chwili uruchomienia produkcji w 1995 r. Sprinter znalazł ponad 2,9 mln nabywców w ponad 130 krajach.

KRONE_Presseworkshop_DPD_079
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24

Krone także z zabudową dla mniejszych pojazdów

W ramach warsztatów prasowych, poświęconych logistycznym wyzwaniom handlu on-line, w jednym z magazynów DPD Zeitfracht w Raunheim, niedaleko Frankfurtu, Krone przedstawiło m. in. zabudowę na mniejszym pojeździe.

14A1283
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

Sprinter nie boi się podmuchów

Asystent bocznego wiatru (Crosswind Assist) jest teraz dostępny jako wyposażenie akcesoryjne dla licznych wariantów starszych Sprinterów. Dotyczy to egzemplarzy zaopatrzonych w najnowszą wersję układu stabilizacji toru jazdy Adaptive ESP, czyli większości odmian produkowanych od stycznia 2013 do połowy 2014 r.

New-Daily-2014_3
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/7-8

IVECO Daily 2014 Start już w czerwcu

Trzecia generacja IVECO Daily wkrótce pojawi się na rynku w całej Europie. Ten zupełnie nowy pojazd stanowi połączenie tradycji i innowacji, dzięki czemu jest on najodpowiedniejszym towarzyszem pracy dla profesjonalistów w branży transportowej.

Mercedes-Benz: Nowy Sprinter już jest!

Jest bezpieczniejszy, bardziej ekonomiczny, przyjazny środowisku i atrakcyjny – po siedmiu latach produkcji przyszedł czas na zmianę warty. Od czerwca pozycji lidera klasy będzie bronić nowy Sprinter. Poprzeczka stoi wysoko, bo milion sprzedanych egzemplarzy to spora odpowiedzialność.  Mercedes nie kryje, że clou nowej gamy jest serce. Nowy Sprinter na rok przed terminem, jako pierwszy samochód […]

Mercedes-Benz Citan: Frankofilny Mercedes

Nowy samochód dostawczy dopełnia gamę pojazdów użytkowych Mercedesa. Nie ukrywa swojego pochodzenia by Renault. Rodzi się zatem pytanie: ile Mercedesa tkwi w Citanie? „Witamy w świecie Mercedes-Benz” – tak kierowcę wita instrukcja obsługi nowego Citana. Trochę irytujące, gdyż każdy wie, że Citan bazuje na Renault Kangoo. Słuszne byłoby zatopić się teraz od głowy do bioder w […]