Katagoria: Technika


tak-holowanie-0

Samochód, nie chce ruszyć – co robić?

Może Twój samochód, już od pewnego czasu nie jest taki, że wsiadasz do niego pewnie i nie mając obaw, że nie dojedziesz pod wskazane miejsce. To wszystko dlatego, że jest już całkiem wysłużony i w każdej chwili może okazać się, że kolejna część zostanie mocno wyeksploatowana. Nie ma z tym żadnego problemu, jeżeli wiesz o tym przed podróżą. Co jednak robić, gdy taka przygoda zdarzy Ci się na trasie?

pat-car-0

Usterka samochodu? Na to też znajdzie się sposób!

Wiesz doskonale, że powinieneś już dawno wymienić swój samochód na nowszy model? Wiadomo, łatwo się mówi. A na wszystkie podejmowane tego typu decyzję, powinniśmy przeznaczyć odpowiednią kwotę. Jak w takim razie powinniśmy radzić sobie z takimi sytuacjami, gdy w każdej chwili nasze auto może odmówić nam posłuszeństwa?

W1U#1
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

KH-KIPPER: 10 tys. wywrotek w 18 lat

Z dwóch zakładów produkcyjnych KH-KIPPER wyjechało już 10 tysięcy wywrotek licząc od początków działalności przedsiębiorstwa.

MPA-K9
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Goldhofer jedzie w przyszłość

Park maszyn musi spełniać nie tylko dzisiejsze wymagania, ale też i sprostać wyzwaniom przyszłości. Niskie koszty eksploatacji, inwestycji oraz krótki czas przebudowy parku maszyn, jak i utrzymanie wysokiej wartości pojazdów – oto wyzwania jakie podjął Goldhofer.

IMG_4281
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Piaskownice pełne wrażeń

Codziennie samochody ciężarowe Scania wykonują ciężką pracę na placach budowy w różnych zakątkach świata.

bauma 7
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Fliegl stawia na ładowność i moc

Fliegl. Bauma 2016 była niezwykle udana dla Fliegla. Podczas siedmiu intensywnych dni targowych stoisko turyngdzkiego producenta odwiedziła rekordowa liczba gości.

©tschovikov
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Krone zaprasza do swojego świata

Krone. Jakość, jakość i jakość – to dewiza firmy z Wertle, która w coraz większym stopniu wykorzystuje komponenty i podzespoły własnej produkcji.

K_KippSanhSegMu3AVAlu_PIC1

Dla każdego zastosowania właściwy pojazd

Schwarzmüller. W palecie Schwarzmüller znajdziemy pojazdy dla każdego zastosowania – od muld, po wywrotki trójstronne, aluminiowe i z wytrzymałej stali Hardox o pojedynczych lub podwójnych ścianach.

03marzec_03
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wielton kłania się budowlance

Wielton. Szeroka gama rozwiązań konstrukcyjnych pozwala na dopasowanie pojazdów do konkretnych zadań transportowych. W gamie Wieltona można znaleźć zarówno pojazdy z pokładem stałym, jak i rozsuwanym oraz wybrać rodzaj najazdu, jaki będzie spełniał oczekiwania przewoźnika.

W3H
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Wywrotki na każdą okazję

KH-KIPPER stale udoskonala istniejące produkty oraz wprowadza nowe, tak aby spełniały restrykcyjne wymagania współczesnego rynku w zakresie jakości, trwałości i produktywności. W sektorze budowlanym produkty polskiej firmy mają dobrą markę.

S_KI_X-LIGHT_STEEL_1_
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Schmitz Cargobull jedzie na budowę

Przy zakupie wywrotki należy zwrócić uwagę, czy transportowany towar wpływa na ścieralność powierzchni ładunkowej. Ważna jest wilgotność towaru, jego twardość, ziarnistość oraz właściwości chemiczne.

IMG_2634
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Specjaliści od ciężkich ładunków

Firma Kässbohrer to specjaliści od transportu w wadze ciężkiej. Podczas ostatniej wystawy Bauma zaprezentowała szereg rozwiązań w dziedzinie transportu ciężkich ładunków na długich trasach, jak również innowacyjne naczepy-platformy.

Strona 1 z 14412345...102030...Ostatnia »