Katagoria: części i akcesoria, opublikowano: 22 lipca 2015


EcoPlus, nowy standard smarowania

EcoPlus, nowy standard smarowania

W tym roku Groeneveld Polska Sp. z o.o. obchodzi Jubileusz 20-lecia działalności. Wagę wydarzenia podkreślono wprowadzeniem na rynek innowacyjnego produktu o nazwie EcoPlus. EcoPlus został po raz pierwszy pokazany szerszemu gronu polskich obiorców podczas tegorocznych targów Intermasz w Poznaniu, wzbudzając duże zainteresowanie Zwiedzających, jak i samych Wystawców.

 

Czym zachwyca? Co sprawia, iż jest wyjątkowy? Dlaczego sięgają po niego Klienci i montują? Odpowiedzi na to pytanie jest z pewnością kilka.

 

EcoPlus jest odpowiedzią Groeneveld na zapotrzebowanie i głosy płynące z rynku. Doskonale łączy innowacyjność z wydajnością, kompaktowość z intuicyjną obsługą, ergonomię z ekonomiką użytkowania. EcoPlus wyznacza nowy kierunek w dziedzinie kompaktowych systemów automatycznego smarowania. To po prostu zupełna nowość wśród progresywnych systemów dostępnych obecnie na rynku. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią niezawodność, bezawaryjność, dostępność sprzętu 24/7. Ma zastosowanie w pojazdach transportowych, żurawiach samochodowych z wysięgnikiem przegubowym, małych i mini maszynach budowlanych czy w sprzęcie rolniczym. Wspólną cechą wymienionych pojazdów jest niewielki gabaryt oraz ograniczona ilość punktów smarnych. Kompaktowe wymiary pompy EcoPlus 235x1165x290 w połączeniu z wymiennym kartrydżem ze smarem GreenLube klasy EP-2 o pojemności 1,7litra i przezroczystą obudową zbiornika ułatwiającą określenie poziomu smaru, zapewniają bezkonkurencyjną niezawodność. Jeżeli do tego dodamy dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LCD umożliwiającym precyzyjne dawkowanie ilości podawanego smaru oraz określenie czasu trwania cyklu w sposób całkowicie przyjazny i prosty dla użytkownika, to otrzymujemy produkt kompletny. Należy podkreślić, iż dzięki zastosowaniu systemu kartrydży gwarantującemu każdorazowe użycie właściwego smaru i to w bardzo szerokim zakresie temperatury od -20oC do +70o C, smarowanie jest optymalne przy minimalnym zużyciu smaru. EcoPlus objęto aż trzyletnią gwarancją, co czyni go jeszcze bardziej interesującym i ekonomicznym rozwiązaniem. Materiały użyte do budowy EcoPlusa są trwałe i najwyższej klasy. Konstrukcję obudowy pompy wzmocniono aluminium. EcoPlus przetestowano zgodnie z normami EMC i dyrektywami oraz poddano badaniom środowiskowym. Produkt jest jak najbardziej bezpieczny w użytkowaniu i przyjazny środowisku naturalnemu. Przynosi wymierne korzyści i oszczędności w postaci redukcji całkowitych kosztów pojazdów, podnosi wartość sprzętu przy jego ewentualnej odsprzedaży.

 

„Zapotrzebowanie na tego typu urządzenia redukujące koszty jak EcoPlus jest i będzie wciąż wysokie, dlatego Groeneveld, jako marka, chce i nadal rozwija produkty zaawansowane technicznie.” – Sławek Kucharski, Dyrektor Zarządzający Groeneveld Polska.

 

Groeneveld Polska Sp. z o.o. od 1995 roku reprezentuje holenderską Grupę Groeneveld (Groeneveld Groep B.V), producenta innowacyjnych systemów automatycznego smarowania, zarządzania olejem, aktywnego bezpieczeństwa. Oferowane przez firmę produkty gwarantują poprawę efektywności i zwiększoną wydajność pojazdów transportowych, maszyn przemysłowych czy rolniczych. Eliminują nieplanowane przestoje. Zmniejszają ryzyko wypadków. Przyczyniają się do obniżenia kosztów napraw i serwisowania. Są przyjazne środowisku naturalnemu. Oprócz wysokiej jakości urządzeń, Groeneveld dodatkowo oferuje części zamienne, środki smarne, profesjonalną obsługę serwisową i wsparcie techniczne Klienta.

 

 

Źródło

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This