Katagoria: Opony, opublikowano: 12 stycznia 2016


Z tabletem łatwiej po oponę

Z tabletem łatwiej po oponę

Artykuł z numeru: TRUCKauto 2015/19-24
Przeczytaj on-line

 

Continental uruchomił TireInteractive – aplikację na ipady przeznaczoną dla klientów OEM w sektorze pojazdów użytkowych.

 

To interaktywne narzędzie ma zwiększyć wydajność zespołów sprzedażowych producentów oryginalnego wyposażenia ciężarówek i autobusów. Obecnie w aplikacji znajduje się oferta skierowana do pojazdów marek DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz Trucks, Renault Trucks, Scania oraz Volvo Trucks.

Kluczowym elementem aplikacji jest wyszukiwarka Continental TireFinder, która została dostosowana do indywidualnych wymagań producentów samochodów ciężarowych i autobusów. Dzięki temu interaktywnemu e-narzędziu możliwe jest dopasowanie odpowiedniego rodzaju opon do pojazdów użytkowych z całej oferty Continental, w oparciu o istotne parametry wyszukiwania ogumienia, takie jak np.: rozmiar, typ, przeznaczenie ogumienia czy rodzaj wykonywanego transportu.

Aplikacja umożliwia również zapoznanie się i pobranie pełnych opisów wszystkich modeli opon dedykowanych producentom OEM znajdujących się w ofercie Continental – w tym trójwymiarowe rzuty, dokumentacja techniczna, broszury produktowe oraz dodatkowe materiały, takie jak chociażby znany już Katalog Danych Technicznych w formacie PDF, w którym opisano specyfikacje techniczne i inne informacje odnoszące się do opon.

Aplikację na iPad można pobrać z App-Store, wpisując w wyszukiwarkę hasło „TireInteractive”. Obecnie narzędzie jest dostępne dla następujących marek: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz Trucks, Renault Trucks, Scania i Volvo Trucks. 

(opr. p.p.)

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This