Katagoria: Logistyka i Transport, opublikowano: 04 kwietnia 2017


Soft, który zmienia oblicze transportu

Soft, który zmienia oblicze transportu

Zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych nie należy do łatwych zadań. Jednak przy użyciu nowoczesnych metod, w tym stosownego oprogramowania, czynność ta staje się znacznie łatwiejsza i pozwala na bieżąco kontrolować wiele ważnych aspektów w przedsiębiorstwie, na które należy zwracać szczególną uwagę.

 

Analiza i kontrola czasu pracy kierowcy

Używane obecnie oprogramowanie dla firm transportowych przeszło wiele zmian, które uczyniły je szybszym, bardziej rozbudowanym i wygodniejszym w użytkowaniu. To właśnie sprawia, że nie jest już dziś o tyle nowinką, co standardem powszechnie akceptowanym w branży. Zbierający przychylne opinie, będącym dziełem INELO system 4trans doskonale sprawdza się przy ewidencji czasu pracy kierowcy. Współpracuje z tachografami cyfrowymi, dzięki czemu jest w stanie przetwarzać błyskawicznie dane. Doskonale pokazuje, jaka rewolucja w ostatnich latach nastąpiła w przemyśle transportowym. Cały proces analizy odbywa się w zgodzie z obowiązującym w danym kraju przepisami. Największym plusem tego rozwiązania jest fakt, że jeszcze nigdy dotąd rozliczanie pracy kierowcy nie było tak proste. Dzięki temu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości to formalność.

 

Odpowiednie przeszkolenie pracowników firm transportowych

Żeby przedsiębiorstwo zajmujące się przewożeniem towarów działało pełną parą, konieczne jest zebranie wokół niego wykwalifikowanego zespołu osób. Nie zawsze jest to możliwe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by obecną kadrę nauczyć nowych umiejętności. W tym celu wysyła się ją na stosowne szkolenia, które pozwalają lepiej zrozumieć realia na rynku firm transportowych i spedycyjnych. Zdobyta w ten sposób wiedza z pewnością zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Cykl tego typu spotkań odbywa się w wielu miastach Polski. Z bieżącym harmonogramem można zapoznać się na stronie internetowej: http://inelo.pl.

Dzięki dobrodziejstwu, jakie niesie program dla firm transportowych, a także specjalistycznym szkoleniom można odmienić oblicze firmy zajmującej się transportem. Zautomatyzowanie żmudnych dotychczas czynności niesie oszczędności i pozwala skupić się na ważniejszych kwestiach. W ten sposób firma stale się rozwija, by po jakimś czasie osiągnąć zakładany pułap, który pozwoli jej generować określone przychody.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This