Katagoria: Karty paliwowe


UTA_Full_Service_Card_1216_RZ
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

UTA wszechstronny płatnik w portfelu

Płatność za paliwo, drogi, tunele czy mosty to dziś już standard, dlatego w UTA nieustannie analizuje się rynek, by podążając za aktualnymi trendami, jak najszybciej i jak najlepiej dopasować ofertę do zmieniających się potrzeb i warunków.

dkv_web_startseite_russland_MediaStage_720
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

DKV na wszystkich autostradach w Polsce

DKV. Początek roku 2016 r. to symboliczny czas. Autostrada A4 dołączyła do dróg, które można opłacać kartą DKV. Tym samym partnerzy DKV mogą korzystać ze wsparcia DKV na wszystkich płatnych drogach w Polsce.   Do tego mają do dyspozycji najszerszą sieć stacji paliw w naszym kraju dostępną przy pomocy jednej karty paliwowej, liczącą 3967 lokalizacji. […]

ariscard
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Od Chin po Portugalię z jedną kartą

ARIS specjalizuje się w kartach dla przewoźników międzynarodowych. Oprócz możliwości regulowania rachunków za paliwo, karta ARIS jest uniwersalnym narzędziem płatniczym za szeroki wachlarz usług.

Foto_1_odzyskiwanie_VAT_w_transporcie_miedzynarodowym_27
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/5-6

Karta karcie nierówna

Firmy, bez względu na wielkość floty oraz rodzaj i zasięg prowadzonej działalności, decydują się na korzystanie z kart paliwowych. Na polskim rynku istnieje wiele produktów o różnej specyfice.

Foto_1_odzyskiwanie_VAT_w_transporcie_miedzynarodowym_27
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4

VAT szybko wróć do kraju

Jednym z zadań międzynarodowych przedsiębiorstw transportowych jest odzyskiwanie podatku VAT z transakcji dokonywanych na terenie Unii Europejskiej.

shell
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/1-2

Shell: Karta ułatwi życie

Aby jak najefektywniej realizować strategię firmy, warto znaleźć profesjonalnych partnerów i przekazać im część zadań do wykonania. Jedną z takich możliwości w branży transportowej jest korzystanie z usług oferowanych przez wielozadaniowe karty paliwowe. Przykładem jest karta euroShell.

Foto_1_odzyskiwanie_VAT_w_transporcie_miedzynarodowym_27
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

Karta nie tylko paliwowa

Karty paliwowe to nie tylko narzędzie umożliwiające bezgotówkowe regulowanie opłat za benzynę czy olej napędowy.

Marta-Fabregas
Mautboxen_Europa_Quelle_Kap
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/5-6

Karta UTA dobra na wszystko

Karta UTA to uniwersalne narzędzie niezbędne w pracy każdego kierowcy pojazdu ciężarowego. Pozwala na bezgotówkowy zakup produktów i usług nieodzownych w długiej trasie.

BP Fleet Move – nowa oferta dla użytkowników Kart BP Plus Routex

Kierowcy flot mogą teraz skorzystać z BP FleetMove, wszechstronnego rozwiązania w zakresie telematyki, które jeszcze bardziej zmniejsza koszty firmy, dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu oraz kontroli wydatków. Firma BP zawsze była liderem zmian na polskim rynku. Wprowadziliśmy jako pierwsi szereg innowacji- przypomina Piotr Sokołowski, Dyrektor Działu Kart Paliwowych. Wycofaliśmy z oferty paliwa ołowiowe, wprowadziliśmy paliwa wzbogacone BP […]

Strona 1 z 212