Katagoria: archiwum 2016, opublikowano: 04 lipca 2016


TRUCKauto 2016/3-4Komentarz naczelnego

Czy zawodowego kierowcę można wyszkolić na wieczorowych kursach? Nie! Dlaczego zatem zawodowych kierowców szkoli się w różnych dziwnych firmach. Dobry przykład daje Volvo Truck i Gostynińskie Centrum Edukacyjne. Jak piszemy na następnej stronie, w Gostynińskim Centrum rusza nowy kierunek nauczania – kierowca-mechanik, który po latach wraca do programu szkół zawodowych. Kształcenie zawodowe było od lat […]


 

Spis treści:

Naczepy i przyczepy
S_KI_X-LIGHT_STEEL_1_

Przy zakupie wywrotki należy zwrócić uwagę, czy transportowany towar wpływa na ścieralność powierzchni ładunkowej. Ważna jest wilgotność towaru, jego twardość, ziarnistość oraz właściwości chemiczne.

 
IMG_2634

Firma Kässbohrer to specjaliści od transportu w wadze ciężkiej. Podczas ostatniej wystawy Bauma zaprezentowała szereg rozwiązań w dziedzinie transportu ciężkich ładunków na długich trasach, jak również innowacyjne naczepy-platformy.

 
W3H

KH-KIPPER stale udoskonala istniejące produkty oraz wprowadza nowe, tak aby spełniały restrykcyjne wymagania współczesnego rynku w zakresie jakości, trwałości i produktywności. W sektorze budowlanym produkty polskiej firmy mają dobrą markę.

 
K_KippSanhSegMu3AVAlu_PIC1

Schwarzmüller. W palecie Schwarzmüller znajdziemy pojazdy dla każdego zastosowania – od muld, po wywrotki trójstronne, aluminiowe i z wytrzymałej stali Hardox o pojedynczych lub podwójnych ścianach.

 
©tschovikov

Krone. Jakość, jakość i jakość – to dewiza firmy z Wertle, która w coraz większym stopniu wykorzystuje komponenty i podzespoły własnej produkcji.

 
bauma 7

Fliegl. Bauma 2016 była niezwykle udana dla Fliegla. Podczas siedmiu intensywnych dni targowych stoisko turyngdzkiego producenta odwiedziła rekordowa liczba gości.

 
Paliwa i smary
UTA_Full_Service_Card_1216_RZ

Płatność za paliwo, drogi, tunele czy mosty to dziś już standard, dlatego w UTA nieustannie analizuje się rynek, by podążając za aktualnymi trendami, jak najszybciej i jak najlepiej dopasować ofertę do zmieniających się potrzeb i warunków.

 
dkv_web_startseite_russland_MediaStage_720

DKV. Początek roku 2016 r. to symboliczny czas. Autostrada A4 dołączyła do dróg, które można opłacać kartą DKV. Tym samym partnerzy DKV mogą korzystać ze wsparcia DKV na wszystkich płatnych drogach w Polsce.   Do tego mają do dyspozycji najszerszą sieć stacji paliw w naszym kraju dostępną przy pomocy jednej karty paliwowej, liczącą 3967 lokalizacji. […]

 
ariscard

ARIS specjalizuje się w kartach dla przewoźników międzynarodowych. Oprócz możliwości regulowania rachunków za paliwo, karta ARIS jest uniwersalnym narzędziem płatniczym za szeroki wachlarz usług.

 
Prezentacje
New Daily Euro 6_SkyWay (8)

Żadna z nagród mu się nie oprze – tak można rzec, patrząc na listę wyróżnień Nowego Iveco Daily. Teraz weszło na rynek Nowe Daily Euro 6 z rewolucyjną aplikacją DAILY BUSINESS UP.

 
Technika
W1U#1

Z dwóch zakładów produkcyjnych KH-KIPPER wyjechało już 10 tysięcy wywrotek licząc od początków działalności przedsiębiorstwa.

 
MPA-K9

Park maszyn musi spełniać nie tylko dzisiejsze wymagania, ale też i sprostać wyzwaniom przyszłości. Niskie koszty eksploatacji, inwestycji oraz krótki czas przebudowy parku maszyn, jak i utrzymanie wysokiej wartości pojazdów – oto wyzwania jakie podjął Goldhofer.

 
IMG_4281

Codziennie samochody ciężarowe Scania wykonują ciężką pracę na placach budowy w różnych zakątkach świata.

 
Targi
autostrada2

Potężne maszyny, pokazy dynamiczne, konferencje poruszające najważniejsze tematy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystko opatrzone mocno biznesowym charakterem – tak w skrócie opisać można nadchodzące targi AUTOSTRADA–POLSKA.

 
KH-KIPPER_at_Bauma_20134

Podczas minionych budowlano-kopalnianych Targów Bauma stoisko KH-KIPPER cieszyło się sporym zainteresowaniem. W ciągu 7 dni targowych odwiedziło je kilkuset gości z całego świata – Europy, Afryki, Azji i Ameryki Północnej.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This