Katagoria: Wystawy, opublikowano: 12 czerwca 2014


PKS Gdańsk-Oliwa SA zaprasza dzieci, rodziców na superzabawę i górę słodkości

PKS Gdańsk-Oliwa SA zaprasza dzieci,  rodziców na superzabawę i górę słodkości

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

 

a60cf948c5

 

 

Firma PKS Gdańsk-Oliwa SA wychodzi z niezwykłą inicjatywą. Przedsiębiorstwo, specjalizujące się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz spedycji, już po raz drugi organizuje akcję „Bezpieczna Trasa”. Serdecznie zaprasza wszystkich chętnych w sobotę, 14 czerwca, na parking PKS Gdańsk-Oliwa SA, w siedzibie firmy, przy ul. Kołobrzeskiej 28, Gdańsk-Przymorze. A przyjść warto, bo sporo będzie atrakcji.

 

W czasie festynu na świeżym powietrzu, wśród licznych atrakcji dzieci poznają niebezpieczeństwa, które mogą spotkać na drodze oraz sposoby na ich uniknięcie. Prezentacje i prelekcje poprowadzą funkcjonariusze z służb mundurowych.

PKS Gdańsk-Oliwa SA zaprasza wszystkie dzieci oraz ich rodziców, przedszkola i szkoły podstawowe na festyn edukacyjny.

Podczas imprezy na świeżym powietrzu z myślą o najmłodszych pojawi się mnóstwo atrakcji, między innymi wata cukrowa, lizaki, popcorn i inne łakocie, karuzela, dmuchane zamki, lekcja tańca z maskotką firmową, malowanie twarzy, pokazy służb mundurowych, rowerowy tor przeszkód, gokarty, możliwość poznania pracy kierowcy samochodu ciężarowego i wiele innych.

W czasie festynu nie może się też obejść bez słynnej gdańskiej Cukierni W-Z, która uraczy wszystkich słodkościami własnego wypieku. Natomiast restauracja Cztery Strony Świata przygotuje smakowity poczęstunek dla wielbicieli grilla. Słodką niespodziankę, już po raz drugi, przygotuje Restauracja Bulaj z Sopotu.

TruckAuto i portal e-przewoznik.pl są oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This