Katagoria: Telematyka, opublikowano: 11 lutego 2014


FleetBoard EcoSupport: kontrola kierowcy w nowym Atego

FleetBoard EcoSupport: kontrola kierowcy w nowym Atego

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/1-2

 

mercedestelefoto

 

Nowością w systemie  Mercedesa jest wsparcie kierowcy w postaci FleetBoard EcoSupport. Panel wskaźników, zaprojektowany specjalnie do zastosowań w transporcie dystrybucyjnym, pomaga nadzorować efektywność codziennej eksploatacji.

 

Kompleksowy pakiet zarządzania usługami transportowymi FleetBoard, dostępny w opcji, obejmuje śledzenie i wsparcie usług, takich jak skanowanie kodów kreskowych, dwukierunkowa wymiana danych pomiędzy centralą a kierowcą, nawigacja czy monitorowanie i analiza harmonogramu pracy. Jako specjalna oferta powitalna usługi FleetBoard dostępne są bezpłatnie przez cztery pierwsze miesiące użytkowania nowego Atego. Później dostęp będzie możliwy po opłaceniu, jak zapewnia Mercedes, comiesięcznego abonamentu w przystępnej cenie.

Również ceny usług zostały dopasowane do niskich kosztów eksploatacji nowego Atego. Przykładowo, opłaty za korzystanie z kontraktów serwisowych CharterWay Service Complete obniżono o 5 proc., a okres ich został automatycznie wydłużony z 80 do 96 miesięcy.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This