Katagoria: Targi, opublikowano: 26 czerwca 2008


INFRA-Meeting

INFRA-Meeting

Targi Maszyn, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury, 9 – 11 października 2008, Expo Silesia Sosnowiec. Infrastruktura jest jednym z kluczowych czynników, wpływających na wzrost poziomu ekonomiczno-społecznego. Dobrze utrzymana, przyciąga turystów i inwestorów, wpływa również na aktywizację terenów wiejskich. Jej stan świadczy o atrakcyjności kraju oraz determinuje rozwój współpracy regionalnej i międzynarodowej. Jest to temat, który budzi żywe zainteresowanie oraz dyskusję nie tylko wśród specjalistów z branży.
Targi Maszyn, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury INFRA-Meeting to impreza, której celem jest zarówno stworzenie nowoczesnych, ogólnokrajowych targów dostosowanych do potrzeb branży, jak i zaprezentowanie bogatej oferty firm, usług, technologii oraz najnowszych trendów. Targi te pozwolą przedsiębiorcom na nawiązanie nowych kontaktów handlowych, na wymianę doświadczeń i pomysłów, a także na integrację środowiska.
INFRA-Meeting to świetna okazja na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, na zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w branży. Dzięki licznym imprezom towarzyszącym tj. konferencjom, seminariom tematycznym czy pokazom, będzie można poznać świata infrastruktury z całkiem innej strony.
Podczas tych trzech dni pod jednym dachem najnowocześniejszej hali targowej na Śląsku w Expo Silesia, spotka się elita z branży.

Tematyka INFRA-Meeting: infrastruktura dla transportu drogowego, kolejowego, lotniczego; pojazdy dla transportu drogowego, kolejowego i lotniczego; samochody ciężarowe i dostawcze; naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze; pojazdy specjalne; maszyny i urządzenia transportowe, żurawie i urządzenia do transportu pionowego; sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych; maszyny i urządzenia do robót ziemnych, do produkcji i transportu betonu, do prac wykończeniowych; producenci kruszyw i surowców budowlanych; specjalistyczne pojazdy i maszyny budowlane; części i komponenty do maszyn budowlanych; narzędzia: pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne; stacje obsługi technicznej; wyposażenie warsztatów serwisowych; systemy zarządzania ruchem; systemy bezpieczeństwa; oznakowanie; inżynieria ruchu; systemy i urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie; osprzęt uliczny; producenci kruszyw i surowców budowlanych.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This