Katagoria: Targi, opublikowano: 04 sierpnia 2011


COMTRANS: największe targi pojazdów użytkowych 2011

COMTRANS: największe targi pojazdów użytkowych 2011

Targi COMTRANS, które odbędą się w Moskwie w dniach 13-17 września 2011, będą w tym roku największymi międzynarodowymi targami pojazdów użytkowych w Europie.

Według danych organizatora Mediaglobe na wschodnioeuropejskich targach pojawi się ponad 300 wystawców z Rosji oraz z 11 innych państw. „Po raz pierwszy od początków targów COMTRANS od11 lat, mamy zajęte trzy hale na nowoczesnym terenie targowym Crocus o powierzchni 45000 m2”, wyjaśnia dyrektor targów Alexey Striganov. „Odwiedzający mogą nastawić się na wspaniałą wystawę, dużą liczbę nowości i prezentacje produktów”.

Wiodący na rosyjskim rynku Kamaz, zaplanował prezentacje na 5000  m2. Oprócz rosyjskich producentów samochodów ciężarowych, autobusów, transporterów i przyczep swoje nowości i aktualny program produktów zaprezentują także wszyscy wiodący europejscy producenci pojazdów użytkowych oraz liczni dostawcy części i komponentów. Dodatkowo w tym roku na COMTRANS pojawią się najważniejsi chińscy producenci samochodów ciężarowych i autobusów.

Targom COMTRANS patronuje związek producentów samochodów OICA. W przyszłości będą się one odbywać na zmianę z targami IAA.

Jak podaje IMAG (Internationaler Messe- und Ausstellungsdienst GmbH), międzynarodowy partner Mediaglobe, organizatora targów COMTRANS, zainteresowane osoby mogą zarejestrować się na stronie  www.mediaglobe.pro pod hasłem „Ticket Order“ i otrzymać swój bilet online.

Więcej informacji o COMTRANS na: www.auto-fairs.com.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This