Katagoria: Rynek, opublikowano: 07 marca 2014


Schwarzmüller Polska w nowej siedzibie

Schwarzmüller Polska w nowej  siedzibie

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/3-4

 

3

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Firma Schwarzmüller Polska w lutym zmieniła siedzibę i jest w jednym miejscu wraz z Firmą Truck Suport, autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Schwarzmüller w Błoniu.

 

Nowa siedziba to nowoczesny i profesjonalny obiekt wyposażony w sprzęt niezbędny do prowadzenia obsługi pojazdów w zakresie napraw bieżących i powypadkowych, jak również świadczenia usług w zakresie diagnostyki i napraw pojazdów Schwarzmüller. Kompleksowo wyposażony obiekt składa się z hali serwisowo-naprawczej i budynku socjalno-biurowego wraz z magazynem. Jednak największym kapitałem firmy jest doświadczona i profesjonalna załoga, która jest w stanie sprostać nawet tym najtrudniejszym oczekiwaniom użytkowników pojazdów Schwarzmüller.

Schwarzmüller jako lider w jakości i ładowności może się pochwalić aktualnie nową generacją ultralekkich naczep, które to cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników.
Są to naczepy kurtynowe, burtowe, do transportu rol blachy (coil) czy też rol papieru (więcej informacji na stronach www.schwarzmueller.com lub bezpośrednio u przedstawicieli handlowych).

A oto kilka przykładów technologii Schwarzmüller. Masa własna typowej kurtyny zaczyna się od 4850 kg. Dzięki tak małej masie wzrastają możliwości przewozowe naczepy – w porównaniu z konkurencją Schwarzmüller posiada o 1500 kg większą nośność. Nowa naczepa w zestawie z ciągnikiem siodłowym pozwala również zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 3 proc. W efekcie mniejsze zużycie paliwa oraz większa ładowność skutkują redukcją kosztów nawet do 7 proc.

 Masy własne naczep są następujące: do transportu rol papieru od 5500 kg, coil, do transportu kręgów metalowych od 5700 kg, wersja mega od 5500 kg. Naczepy posiadają certyfikaty XL (EN 12642) i mogą być rozszerzone do transportu napojów, opon, zboża, itp.

 

http://www.schwarzmueller.com

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o.
ul. Powstańców 97A,
05-870 Błonie

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This