Katagoria: Rynek, opublikowano: 01 grudnia 2014


Renault Trucks T numer 10000 pojechało do TRANS-MAN

Renault Trucks T numer 10000 pojechało do TRANS-MAN

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

 

renualt_10_tys

 

Rok po dostarczeniu pierwszego pojazdu Renault Trucks T, z fabryki w Bourg-en-Bresse (Francja) wyjechał 10000. egzemplarz T Euro 6, który trafił do polskiego przewoźnika Trans-Man.

 

Przypomnijmy, że Renault Trucks T zdobyło tytuł Samochodu Ciężarowego Roku 2015. Fabrykę w Bourg-en-Bresse, we Francji, opuścił właśnie 10000. egzemplarz tego modelu, wyprodukowany na zamówienie polskiej firmy transportowej Trans-Man. Ceremonia przekazania pojazdu odbyła się 13 listopada 2014 r. w Warszawie. Krzysztof Mancewicz, współwłaściciel Trans-Man, odebrał kluczyki z rąk Oliviera de Saint-Meleuc, dyrektora ds. sprzedaży Renault Trucks w regionie EMEA.

– Bardzo ucieszył nas fakt, że to właśnie nasza firma zostanie odbiorcą 10000. pojazdu serii T. Wybraliśmy Renault Trucks T ze względu na niskie zużycie paliwa, niezawodność i znakomitą kabinę, zapewniającą naszym kierowcom wyjątkowy poziom komfortu i ergonomii – powiedział Krzysztof Mancewicz.

– Jestem dumny, że mogę wręczyć kluczyki do tego Renault Trucks T 480 High naszemu polskiemu klientowi. Dostawa 10000. egzemplarza potwierdza ogromny sukces gamy T, cenionej przez klientów za niskie zużycie paliwa, właściwości jezdne i komfort kabiny. Cechy te zostały docenione zarówno przez klientów, jak i przedstawicieli mediów, m. in. tych zasiadających w jury International Truck of the Year, co pozwala nam z dużym optymizmem myśleć o przyszłości – podsumował Olivier de Saint-Meleuc.
Polska firma Trans-Man specjalizuje się w transporcie półtusz na wisząco (chłodnie hakowe) na obszarze całej Europy. 10-tysięczny pojazd serii T, model 480 High, jest czwartym Renault Trucks T zakupionym przez firmę, kolejne 2 niebawem dołączą do floty.

W celu osiągnięcia jak najlepszej ekonomiki paliwowej firma postanowiła również przeszkolić swoich kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy w ramach oferowanego przez Renault Trucks programu Optifuel Trainnig. Z myślą o utrwaleniu rezultatów tego szkolenia, wybrała Optifuel Infomax, oferowaną przez Renault Trucks aplikację do monitorowania i analizy zużycia paliwa.

AM

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This