Katagoria: Rynek, opublikowano: 08 stycznia 2015


Przybywa partnerów Volvo Group Trucks

Przybywa partnerów Volvo Group Trucks

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/21-24

 

 

 

Od 1 listopada 2014 nastąpiły zmiany na mapie autoryzowanej sieci sprzedaży i serwisu Volvo Group Trucks w Polsce. Są nowe punkty, które rozszerzyły portfel usług o markę Renault

 

Aktualne zmiany w sieci sprzedaży i serwisu Volvo Group Trucks to wynik stałego doskonalenia jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej dostępności punktów sprzedaży i serwisu, aby w ten sposób zapewnić im ciągłość najwyższej jakości obsługi w zasięgu ręki i maksymalizować dyspozycyjność ich pojazdów, a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu – powiedział Piotr Szarek, dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej, Rynek Europy Środkowo-Wschodniej Volvo Group Trucks.

Z dniem 1 listopada 2014 prowadzenie autoryzowanego punktu serwisu w Zielonej Górze objął długoletni partner Volvo, firma Serwisy Józef Skrzypa. Serwis ten jest od 1 listopada punktem obsługującym dwie marki – Volvo Trucks i Renault Trucks, podobnie jak trzy z pozostałych czterech autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu, prowadzonych przez tę firmę – w Szczecinie, Torzymiu i Sycewicach.
Natomiast 7 listopada 2014 autoryzowana sieć serwisowa marki Renault Trucks w Polsce powiększyła się o punkt w Legnicy. Autoryzację serwisową uzyskała firma Omni Moto, która od wielu lat związana jest z marką Renault Trucks, do tej pory wykonując usługi jako agent firmy Retos Sp. J.

Od 1 grudnia 2014 nastąpiła zmiana operatora punktu sprzedaży i serwisu Renault Trucks w Poznaniu. Nowym operatorem jest firma Nijhof-Wassink, również długoletni partner Volvo Group Trucks. Serwis w Tarnowie Podgórnym jest pierwszym dwumarkowym punktem spośród aktualnie działających już 5 serwisów Nijhof-Wassink w Polsce.

Wszystkie wyżej wymienione punkty serwisu świadczą pełną gamę najwyższej jakości usług serwisowych w ramach posiadanych autoryzacji marek.

Aktualnie sieć serwisowa Volvo Group Trucks Poland liczy 56 autoryzowanych punktów serwisowych, z czego 32 są dostępne dla klientów Volvo oraz 38 dla klientów Renault Trucks.

 

Opr. AM

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This