Katagoria: Rynek, opublikowano: 14 lipca 2015


Nowy punkt Volvo w Będzieszynie

Nowy punkt Volvo w Będzieszynie

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10
Przeczytaj on-line

 

Pod koniec ubiegłego roku polska organizacja Volvo Group Trucks Sales uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo, dwumarkowy – bo reprezentujący zarówno Volvo Trucks, jak i Renault Trucks – punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego.

 

owy punkt, znajdujący się na terenie Centrum Volvo, zastąpił dotychczasowy, wysłużony punkt dealersko-serwisowy Volvo Group Truck Center, zlokalizowany w Gdyni przy ulicy Rdestowej. Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu miała miejsce w dniu 29 maja br.

– Bez wątpienia ten nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt jeszcze bardziej podniesie standard obsługi, polepszy jakość oferowanych przez nas usług i przyczyni się do wzmocnienia naszej oferty w tej części Polski. To dla nas powód do radości i olbrzymiej satysfakcji – powiedziała Małgorzata Kulis, vicepresident, Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market.

Długo oczekiwany na północy Polski nowy obiekt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. Punkt w Będzieszynie to jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie w chwili obecnej funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

Centrum serwisowe Volvo w Będzieszynie, które w budynku o powierzchni użytkowej ok. 4000 mkw. skupia pod swoim dachem, poza punktem Volvo Group Truck Center, również inne obszary działalności Grupy Volvo w Polsce, w tym biuro sprzedaży i stację serwisową maszyn budowlanych Volvo, biura VFS Usługi Finansowe Polska oraz Volvo Penta, położone jest na działce o powierzchni 3 ha.

Warsztat samochodów ciężarowych składa się z czterech naw obsługowo-naprawczych, o długości całkowitej 32 m każda. W jednej z nich znajduje się nowoczesna linia diagnostyczna. Bogato wyposażony magazyn części zamiennych zajmuje blisko 200 mkw. Przestronne place manewrowe i parkingi znajdujące się na terenie centrum serwisowego w Będzieszynie zapewniają bezkolizyjną organizację ruchu.

Nowy punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego posiada bardzo dogodną lokalizację – znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i wjazdu na autostradę A1.

(opr. ama)

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This