Katagoria: Rynek, opublikowano: 04 kwietnia 2014


K-M Import: MAN najbardziej niezawodną ciężarówką według TUV

K-M Import: MAN najbardziej niezawodną ciężarówką według TUV

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/5-6

 

DSC_0664

 

Przekonuje się już o tym coraz to większa rzesza użytkowników ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych, która zaufała tej marce.

 

Wystarczy zwrócić uwagę na markę ciężarówek poruszających się chociażby po drogach Europy lub okolicznym terenie, praktycznie, co drugi ciągnik to MAN. Ta marka po prostu sprawdza się codziennie.
Oczywiście wpływ na to ma wiele czynników. Jednymi z najważniejszych jest niska awaryjność pojazdów MAN, bardzo przystępna cena części eksploatacyjnych oraz wysoki stosunek jakości do ceny.

Firma K-M Import jako jedyna firma prywatna w Europie należy do sieci MAN TOP USED.

Kilkunastoletnia współpraca z niemieckim koncernem spod znaku lwa zaowocowała w 2011 r. podpisaniem umowy. Co naprawdę to oznacza i co zmienia? Czy naprawdę warto zabiegać o partnerstwo z takim koncernem? Co to zmienia dla K-M Import i jej klientów? Bardzo wiele. Po pierwsze dostęp do samochodów używanych z najwyższej półki, po drugie samochodów z gwarancją przebiegu i jakości, po trzecie, dobre, przyjazne ceny. Po czwarte, serwis na wysokim europejskim poziomie z soft i hardwarem. Po piąte, możliwość kupna używanego pojazdu użytkowego z gwarancją na okres 6 lub 12 miesięcy! Tego wszystkiego dzisiaj oczekuje coraz bardziej wymagający klient korzystający z rynku wtórnego.

Asortyment najbardziej niezawodnej marki MAN na placu K-M Import jest bogaty. Są to przede wszystkim ciągniki siodłowe TGX z normą EURO5 oraz EEV na trasy dalekobieżne, samochody ciężarowe TGL, TGX – kontenery i skrzynie z windą załadowczą, podwozia BDF pod zabudowę, zestawy kubaturowe. Wielkim logistycznym ułatwieniem jest możliwość zakupu ciągnika siodłowego oraz naczepy w jednym miejscu! W kwestii oferty na naczepy firma K-M Import stawia również na niemiecką, sprawdzoną markę: Schmitz Cargobull. W ofercie znajdują się naczepy firany, chłodnie, kontenery izotermiczne, wywrotki.

Jeśli szukają Państwo solidnego dostawcy, niezawodnego sprzętu, jakości i gwarancji – zapraszamy do K-M Import w Starej Łubiance! Warto zaufać MAN i K-M Import!

Chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznać się z aktualną ofertą firmy, koniecznie odwiedź tę stronę: http://www.kmimport.pl

 

Opr. M. Mazur

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This