Katagoria: Rynek, opublikowano: 12 czerwca 2014


K-M Import: Jaki serwis, taka jazda!

K-M Import: Jaki serwis, taka jazda!

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/9-10

 

20140605_123739

 

Nie pamiętam, kto pierwszy to powiedział: twój pojazd jest warty tyle, ile serwis do niego. Jakby się zastanowić, to święta racja. Wszystkie pojazdy, które użytkujemy, nawet nowe, muszą wcześniej czy później trafić do serwisu. Choćby na wymianę oleju, hamulców, itp.

 

Nawet w nowych pojazdach zdarzają się awarie. Wówczas szukamy serwisu, najlepiej autoryzowanego, bo ma uprawnienia do usunięcia awarii, odpowiedni sprzęt, części zamienne i oczywiście przeszkolony personel. Poza tym, jeśli mamy naprawę gwarancyjną, usługa będzie bezpłatna. Ważne też jest by sieć serwisowa była jak największa i usytuowana blisko nas. Najlepiej „jadąc po drodze” lub koło własnej bazy. Nie trzeba wtedy nadkładać drogi, układać tras swoich pojazdów z zamiarem serwisowania. Na dłuższą metę jest to bardzo uciążliwe, o czym już wielu się przekonało.

Jadąc drogą krajową nr 10, w okolicach Piły, w Starej Łubiance, zobaczymy firmę K-M IMPORT. Jeśli masz problem techniczny, to będziesz pod dobrą opieką. Firma oprócz sprzedaży nowych i używanych pojazdów zajmuje się też serwisowaniem.

Siedziba serwisu to nowoczesny obiekt, w którym znajdują się cztery stanowiska naprawcze z kompleksowym wyposażeniem warsztatowym, w tym dwa stanowiska wyposażone w kanały obsługowe, rolkowe stanowisko hamownicze, doskonałe zaplecze logistyczne i socjalne oraz poczekalnia dla kierowców z możliwością noclegu. K-M IMPORT zapewnia przestronny i darmowy parking. Na życzenie dojeżdża na miejsce awarii, jak również odwozi do wskazanego miejsca. Jest autoryzowanym serwisem Schmitz, SAF, WABCO, BÄR i DHOLLANDIA oraz partnerem w sieci MAN TopUsed.

– Zajmujemy się kompleksową naprawą pojazdów ciężarowych MAN, Schmitz oraz innych marek. Oferujemy również obsługę wind załadowczych. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy wiodących producentów, w tym z komputerów diagnostycznych MAN-Cats II, Wabco, Knorr, Texa oraz oprogramowania Quantum i Integra. Świadczymy usługi w Polsce i za granicą, zapewniając pomoc w najszybszym możliwym czasie. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych. W oparciu o naszą wizję, gdzie pragniemy, aby pojazdy tu serwisowane docierały w każdy zakątek świata, dążymy nieustannie do świadczenia najwyższej jakości usług w naszym serwisie – mówi mgr inż. Adam Bigos, kierownik serwisu.

Realizowanie poprzez nieustanne podnoszenie kompetencji pracowników, korzystanie z narzędzi o najwyższej jakości, ale przede wszystkim działanie w oparciu o uczciwość i rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy, gdzie klient jest najważniejszy, to atuty K-M IMPORT. Życzymy firmie wielu zadowolonych klientów, a sukces będzie gwarantowany.

 

AM

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This