Katagoria: Rynek, opublikowano: 01 grudnia 2014


DBK PARTS rozszerza sieć sprzedaży

DBK PARTS rozszerza sieć sprzedaży

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

 

dbk_kolno2

 

DBK Parts to rozwinięta na szeroką skalę gałąź biznesu, w ramach którego Grupa DBK zabezpiecza podaż części zamiennych do wszystkich marek pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz naczep, przyczep i autobusów.

 

W ofercie DBK Parts znajduje się pełen asortyment części oryginalnych i zamienników do pojazdów wiodących marek oferowanych przez Grupę DBK: DAF, IVECO, MAN, KOEGEL oraz do większości pozostałych uznanych marek.

Sprzedaż części zamiennych w ramach marki DBK Parts odbywa się na terenie całego kraju w 25 punktach handlowo-serwisowych Grupy DBK oraz punktach partnerskich. Sieć sprzedaży DBK Parts posiada także szeroką ofertę części używanych oraz oleje TOTAL, BP, CASTROL. Wieloletnie doświadczenie i silna pozycja na rynku dają jej możliwość zagwarantowania najniższych cen oraz bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami m. in. GINAF, SAF HOLLAND, BPW, FRAS-LE, MONROE, KENGST, GIGANT, SAMPA.

Rozbudowana sieć handlowa pozwala dystrybutorom DBK Parts realizować wszystkie zamówienia na terenie całego kraju w ciągu 24 h. Ogromna waga jest przywiązywana do jakości obsługi klienta, na którą składa się doskonała logistyka, terminowa dostawa, pomoc przy wyborze optymalnej oferty pod względem ceny i produktu.

 

Opr. AM

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This