Katagoria: Prezentacja


New Daily Euro 6_SkyWay (8)
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/3-4

Iveco Daily Euro 6: Łowca nagród, pogromca frachtu

Żadna z nagród mu się nie oprze – tak można rzec, patrząc na listę wyróżnień Nowego Iveco Daily. Teraz weszło na rynek Nowe Daily Euro 6 z rewolucyjną aplikacją DAILY BUSINESS UP.

P_Bus_EOT_MAN_Lions_Intercity_18
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/1-2

Lew pokazał się w Nadarzynie

Na targach Warsaw Bus w Nadarzynie MAN po raz pierwszy zaprezentował przed polską publicznością autobus Lion’s Intercity. Polska premiera miała miejsce kilka miesięcy po debiucie w Kortrijk.

New Solaris Urbino 18_4
Artykuł z numeru: TRUCKauto 2016/1-2

Niżej, lżej, bardziej komfortowo

12-metrowy ,,solista’’ Solarisa doczekał się większego brata. Pierwsza, próbna jazda przegubowcem Urbino 18 okazała się ekscytująca. Już dawno nie zdarzyło się, że autobus wzbudzał zainteresowanie przechodniów.

truckauto_2015-1-2-36
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/1-2

VW: Prawie polski, choć niemiecki

W Poznaniu zadebiutowała czwarta generacja VW Caddy. W zasadzie to taki mikrokrewniak Scanii, a do tego produkowany jedynie w Polsce, w Poznaniu. A zatem nieprzypadkowy był wybór lokalizacji na światową premierę tego modelu.

T2014_0672
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/21-24

Volvo FL: Z napędem 4×4 do miasta i w teren

Nowe Volvo FL jest obecnie dostępne także w wersji z napędem na cztery koła (4×4), odznaczającej się doskonałą zdolnością pokonywania śliskich, stromych i nierównych nawierzchni.

optifuel_lab_2_renault_trucks_3
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

Optifuel Lab 2 wyznacza przyszłość

Renault Trucks kontynuuje badania mające na celu systematyczną poprawę efektywności energetycznej swoich pojazdów. Właśnie zaprezentowało pojazd badawczy Optifuel Lab 2 Renault Trucks.

Solaris: Prezentacja Tramino w Jenie

„Kierunek przyszłość“ – to motto towarzyszyło oficjalnej prezentacji tramwaju Solaris Tramino, która odbyła się 9 listopada 2013 r. w centrum Jeny. Dostarczenie pięciu w pełni niskopodłogowych tramwajów dla Jenaer Nahverkehr stanowi zakończenie pierwszego zagranicznego kontraktu polskiego producenta na dostawę pojazdów szynowych. Tramino Jena to również pierwszy polski tramwaj na rynku niemieckim. Niemiecka premiera niskopodłogowego Tramino […]