Katagoria: zabudowy, opublikowano: 10 kwietnia 2015


KH-KIPPER: Lekka i wielofunkcyjna

KH-KIPPER: Lekka  i wielofunkcyjna

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4
Przeczytaj on-line

 

 

 

KH-KIPPER prezentuje nową, udoskonaloną zabudowę do transportu lekkiego. Wielofunkcyjna wywrotka z zabudową trójstronną to pojazd przydatny zarówno w firmach komunalnych, działających w miejskich aglomeracjach, jak i przedsiębiorstwach oferujących szeroki wachlarz usług okołobudowlanych.

 

„Zwinna” 2-osiowa wywrotka to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na produktywność. Wysoka ładowność, która wzrosła o 10 proc., miała szczególne znaczenie przy projektowaniu nowego modelu. Wykonana w całości z wysokojakościowej szwedzkiej stali Hardox skrzynia charakteryzuje się niezwykle mocną i jednocześnie lekką konstrukcją.

Osłonięty mechanizm otwierania burt bocznych jest zabezpieczony przed zasypywaniem przy wyładunku i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Pozwala to wyeliminować straty związane z niepotrzebnymi naprawami i kosztownymi przestojami w pracy pojazdu.

Każdy rodzaj wykonywanych zadań jest inny. Dlatego KH-KIPPER stawia na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkowników pojazdu. Możliwości zadaniowe wywrotki znacznie zwiększają się dzięki opcjonalnemu zastosowaniu dodatkowego wyposażenia, np. montażowi sprzęgu i instalacji hydraulicznej pod przyczepę, zderzaka składanego, bądź płyty pod czołownicę do zimowego utrzymania dróg.

(opr. ama)

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This