Katagoria: naczepy i przyczepy, opublikowano: 14 lipca 2015


Naczepa Krone nr 30000 od Pozkrone

Naczepa Krone nr 30000 od Pozkrone

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10
Przeczytaj on-line

 

Bernard Krone i Tomasz Kujawa przekazali ten jubileuszowy pojazd – chłodnię Krone Cool Liner – przedsiębiorstwu transportowemu Omega Pilzno Godawski & Godawski.

 

Z okazji okrągłego jubileuszu Bernard Krone podziękował nie tylko Adamowi i Mariuszowi Godawskim z firmy Omega Pilzno za wieloletnie zaufanie, ale też Tomaszowi Kujawie i całemu zespołowi Pozkrone za wspaniałą współpracę od ponad 20 lat.

Adam Godawski z Omega Pilzno podkreślił profesjonalne wsparcie ze strony Pozkrone. – Od 13 lat jesteśmy klientem Pozkrone, korzystając z najwyższej jakości usług. Jako profesjonalna firma transportowa prowadząca działalność w całej Europie stawiamy przede wszystkim na pojazdy wysokiej jakości, które posiadają dobrze rozbudowaną sieć serwisową, a firma Krone właśnie to nam oferuje. Co ważne, firma Pozkrone nigdy nas nie zawiodła, dlatego niezmiennie inwestujemy w pojazdy Krone – podkreślił Adam Godawski, który wspólnie z bratem Mariuszem odebrał jubileuszowy pojazd Cool Liner. Omega Pilzno zatrudnia obecnie ponad 1000 osób i posiada w swojej flocie 700 zestawów.

Od 1994 r. Pozkrone dystrybuuje cały wachlarz pojazdów Krone od naczep siodłowych poprzez przyczepy i systemy wymienne, aż po naczepy chłodnicze, osiągając bardzo dobre wyniki sprzedaży. Pozkrone ma swoją siedzibę w zachodniej części Polski w Tarnowie Podgórnym (koło Poznania). Powierzchnia przedsiębiorstwa obejmuje łącznie około 30000 metrów kwadratowych. Na miejscu w Tarnowie Podgórnym pracuje szesnastu pracowników, zaś dystrybucją pojazdów Krone na terenie całego kraju zajmuje się dwudziestu przedstawicieli handlowych. Poza dystrybucją Pozkrone oferuje także szeroko rozbudowaną sieć serwisową, zapewniając w całej Polsce szybki i łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych Krone.

(opr. – ama)

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This