Katagoria: naczepy i przyczepy, opublikowano: 25 czerwca 2008


Kögel: wywiad z Ulrichem Humbaurem i Volkerem Seitzem

Kögel: wywiad z Ulrichem Humbaurem i Volkerem Seitzem

Zapowiedź wywiadu, który ukaże się w numerze  5-6 (kwiecień) TRUCKauto.pl. Na nasze pytania odpowiadają właściciel firmy  Kögel, Ulrich Humbaur oraz dyrektor ds. komunikacji Volker Seitz.

 

 

 

Jakie motywy skłoniły Ulricha Humbaura do przejęcia w ciężkich czasach upadłego Kögela?
Ulrich Humbaur: Dobry image marki Kögel, produkty i wyśmienity potencjał wzrostu. Nie mogłem przyglądać się, jak tradycyjna marka Kögel była zarządzana przez ówczesnych właścicieli. Jestem przedsiębiorcą z krwi i kości. Kögel ma doskonałą szansę na zyskowny wzrost.

Jakich zmian należy spodziewać się, by marka Kögel  mogła być konkurencyjna na rynku?
Volker Seitz: Nowy właściciel firmy Kögel, Ulrich Humbaur w branży naczep i przyczep działa już z powodzeniem od 25 lat. Wnosi doświadczenie, które jest konieczne do zapewnienia sukcesów w przyszłości. Także nowy zarząd firmy Kögel składa się z ekspertów branży. Naszą paletę produktów uzupełniamy o nowe, innowacyjne produkty, a obecnie budujemy dodatkową fabrykę montażu w Turcji. Kögel będzie także wchodził w nowe segmenty rynku. Przykładowo dla branży budowlanej od 2010 r. posiadamy naczepę niskopodwoziową a od 2011 naczepę wywrotkę. Obecnie wchodzimy także w produkcję wielozmianową. Różnorodna działalność długoterminowo gwarantuje stabilną przyszłość naszej bawarskiej tradycyjnej marki Kögel.

Dalsza część wywiadu już w kwietniowym wydaniu TRUCKauto.pl.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This