Katagoria: części i akcesoria, opublikowano: 01 grudnia 2014


Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych

Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/19-20

 

14-11-18_ZF_Services_Sachs_Stoßdämpfer--Katalog_Nfz

 

 

Pomimo znacznych obciążeń, jakim podlega zawieszenie pojazdów użytkowych w trakcie eksploatacji, utrzymanie bezpieczeństwa i komfortu jazdy jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości części zamiennych.

 

Pomocą w zakresie odpowiedniego ich doboru służy nowy katalog firmy ZF Services: Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych. Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz online i zawiera ponad tysiąc referencji. Odpowiednie amortyzatory zapewniają doskonałe właściwości jezdne ciężarówek, autobusów. Dzięki nim pojazdy stają się bardziej przewidywalne i pewniejsze w prowadzeniu, niezależnie czy poruszają się z ładunkiem czy bez. Jednocześnie amortyzatory należą do tych części eksploatacyjnych, których zużycie praktycznie często jest niezauważalnie dla kierowcy. Dlatego w pojazdach użytkowych powinny być regularnie szczegółowo kontrolowane i wymieniane najpóźniej po przejechaniu 250000 kilometrów.

ZF Services dostarcza amortyzatory marki Sachs do pojazdów użytkowych w jakości OE. Produkty te gwarantują dłuższy okres eksploatacyjny oraz wyższy komfort podróży, umożliwiając bezpieczny transport nawet najbardziej wrażliwych ładunków. Na szczególną uwagę zasługuje system Continuous Damping Control (CDC), który z powodzeniem sprawdził się już w milionie pojazdów. Układ ten automatycznie dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorów do jakości nawierzchni drogi, stanu obciążenia i stylu jazdy kierowcy.

Nowy katalog ,,Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych” zawiera rozszerzone portfolio produktów marki. Na 1276 stronach znalazły się następujące podkategorie: ciężarówki/vany, autobusy/autokary, zawieszenie kabiny oraz osie/przyczepy/naczepy. Główna część katalogu jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne 17 języków, w tym polski.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz jako PDF do ściągnięcia (dostępny pod linkiem: http://www.zf.com/services/catalog, a także w stale aktualizowanym katalogu online WebCat: https://webcat.zf.com. Warsztaty mogą zamawiać wersję drukowaną u dystrybutorów.

 

Opr. Redakcja

 

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This