Katagoria: ciągniki siodłowe, opublikowano: 11 maja 2015


Rusza Optifuel Challenge 2015 Do zdobycia Renault T 460

Rusza Optifuel Challenge 2015 Do zdobycia Renault T 460

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/5-6
Przeczytaj on-line

 

Przed nami już siódma edycja konkursu Optifuel Challenge organizowanego przez Renault Trucks w Polsce. W czasach wielkich oszczędności liczy się każde rozwiązanie pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa.

 

Renault Trucks przygotowało siódmą edycję konkursu Optifuel Challenge, w którym kierowcy zmierzą się z wynikiem naszych Master Driverów. Wyniki podajemy korzystając z narzędzi Infomax i/lub Optifleet. Zwycięzcą zostanie kierowca, który osiągnie najniższe spalanie, utrzymując najwyższą średnią prędkość, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa o ruchu drogowym.

Konkurs Optifuel Challenge 2015 odbędzie się w 11 lokalizacjach: Suwałkach, Młochowie, Białej Podlaskiej, Olchowej k. Rzeszowa, Liszkach k. Krakowa, Skoczowie, Katowicach, Pietrzykowicach k. Wrocławia, Fabianowie, Tarnowie Podgórnym, Pruszczu Gdańskim.

Seria eliminacji rozpoczęła się w kwietniu, a zakończy w lipcu. 10 września planowany jest wielki finał, który wyłoni spośród 11 zwycięzców eliminacji lokalnych siódmego już Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks w Polsce. Najlepsi dwaj kierowcy z Polski będą walczyć w finale międzynarodowym o nagrodę główną: voucher na kwotę 8000 euro (szczegóły w regulaminie), a dla firmy pojazd Renault T 460 w wersji Optifuel na rok użytkowania.

Optifuel to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o najskuteczniejszych technikach jazdy ekonomicznej i poprawić swoje umiejętności. To również okazja, aby zdobyć atrakcyjne nagrody, a te czekają na zwycięzców już podczas eliminacji lokalnych.
Zgłoszenia do udziału w konkursie zbierają reprezentanci handlowi Renault Trucks w poszczególnych lokalizacjach. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowy program konkursu znajduje się na stronie renault-trucks.pl.

(opr. am)

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This