Katagoria: ciągniki siodłowe, opublikowano: 02 września 2008


MAN: W stronę ekologii

MAN: W  stronę ekologii

Tworzenie stref ekologicznych i rosnące opłaty drogowe, wzrost cen oleju napędowego i alternatywne paliwa: Przyszłość transportu jest powiązana z wieloma aspektami. Firma MAN Nutzfahrzeuge stawia czoło wyzwaniom przyszłości i już dziś może zaprezentować odpowiednie rozwiązania. Dowody przedstawi podczas IAA 2008 w Hanowerze.

Na IAA 2008 firma zbuduje specjalne MAN Future Center. Jak wydajne będą silniki przyszłości. Napęd hybrydowy kontra napęd wodorowy: jakie napędy mają w transporcie największe szanse. Perspektywy dla biopaliw, na tak postawione pytania będzie można znaleźć odpowiedzi na stoisku MAN

IAA 2008 w Hanowerze stoi pod znakiem innowacji. MAN prezentuje nową generację silników, które już dzisiaj osiągają wartości graniczne emisji odpowiadające standardom Euro 5 czy też EEV i to bez kosztownej katalizacji i dodatkowych substancji eksploatacyjnych.

Lekkie i średnie serie MAN TGL oraz TGM pojawią się na IAA po raz pierwszy z charakterystycznym wzornictwem nowej generacji Trucknology i wnętrzem zapewniającym jeszcze większy komfort.

Poza tym na stoisku firmy będą zaprezentowane silniki MAN z recyrkulacją spalin AGR odpowiadające standardom Euro 5 i EEV bez dodatku AdBlue, kompleksowa ochrona MAN TGL i TGM, ekologiczne silniki autobusowe klasy EEV, nowe, jednolite wzornictwo autobusów MAN, autobusy turystyczne NEOPLAN Premium z silnikami o klasie emisji EEV.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This