Katagoria: Opony, opublikowano: 08 stycznia 2015


TIP Trailer Services i Goodyear: 10 lat i dalej razem

TIP Trailer Services i Goodyear: 10 lat i dalej razem

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/21-24

 

 

 

Firma TIP Trailer Services przedłużyła umowę z Goodyearem na dostawy opon do pojazdów ciężarowych do końca 2016 roku.

 

Świadczy to o dużym zaufaniu do jakości produktów i usług oferowanych przez producenta opon, ale jest też ukoronowaniem długoletniej współpracy obu przedsiębiorstw.

– Dla TIP Trailer Services bezpieczeństwo, niezawodność i jakość sprzętu to najważniejsze kwestie. Dlatego wybraliśmy Goodyeara, który dostarcza znakomite produkty, usługi i najlepsze rozwiązania o najwyższych standardach. Dzięki programom Goodyeara do zarządzania oponami, fakturowanie jest proste i niezawodne. Obecnie możemy wprowadzać szczegóły zleceń i faktur bezpośrednio do naszego systemu, co zmniejsza obsługę administracyjną do minimum – powiedział Peter Sijs z TIP Trailer Services.

TIP Trailer Services jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług w zakresie urządzeń transportowych. Zarządza flotą ponad 50 tysięcy pojazdów i specjalizuje się w leasingu oraz wynajmie naczep, cystern oraz innego sprzętu. Ze względu na dużą skalę działalności, firma bardzo dba o stan swojego taboru transportowego, dlatego też w 2006 r. nawiązała współpracę z Goodyearem. Zawarto wtedy umowę na dostawę, serwis i zarządzanie oponami, którą właśnie przedłużono na kolejne lata. Pod koniec okresu obowiązywania tego kontraktu, czyli w 2016 r., firmy będą świętować dziesięciolecie swojej współpracy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że TIP Trailer Services po raz kolejny przedłużył z nami kompleksową umowę, w ramach której nie tylko dostarczamy opony, ale także zajmujemy się utrzymaniem i zarządzaniem nimi za pośrednictwem programu Goodyear FleetFirst – powiedział Jan-Piet Huylebroeck, dyrektor sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 (opr. Am)

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This