Katagoria: Opony, opublikowano: 10 kwietnia 2015


KMAX i FUELMAX w nowych rozmiarach

KMAX i FUELMAX  w nowych rozmiarach

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4
Przeczytaj on-line

 

 

 

Goodyear zdecydował się na kolejne wzbogacenie linii opon do pojazdów ciężarowych FUELMAX i KMAX. Ostatnie nowości to trzy rozmiary w serii efektywnych paliwowo opon FUELMAX i długodystansowych opon KMAX.

 

Oprócz nowych produktów, Goodyear wprowadza na rynek także odpowiadające im wysokiej jakości opony bieżnikowane na gorąco TreadMax KMAX i TreadMax FUELMAX na oś napędową.

Do asortymentu linii KMAX dołączają opony KMAX S na oś kierowaną w rozmiarze 295/60R22.5 oraz KMAX D na oś napędową w rozmiarze 295/60R22.5. Nowe rozmiary to większy wybór dla flot, chcących korzystać z oferty opon KMAX, które zapewniają długie przebiegi, ograniczając zarazem koszty operacyjne. Poszerzona została także linia efektywnych paliwo opon FUELMAX – w ofercie pojawił się model FUELMAX D w rozmiarze 295/60R22.5 na oś napędową. Warto przypomnieć, że FUELMAX to specjalna linia opon Goodyear o obniżonym oporze toczenia, co zmniejsza zużycie paliwa.

Oprócz nowych opon, Goodyear wprowadza jednocześnie wysokiej jakości wersje bieżnikowane na gorąco TreadMax. Produkty TreadMax powstają w procesie bieżnikowania na gorąco, z zastosowaniem podobnych materiałów i identycznych wzorów bieżnika, co w odpowiadających im oponach nowych. Zapewnia to zachowanie parametrów na poziomie zbliżonym do nowej opony. Wprowadzenie opon TreadMax FUELMAX D i TreadMax KMAX D 295/60R22.5 daje operatorom flot możliwość wyboru najnowszych karkasów Goodyeara i skorzystania z ich zalet. Nowe opony FUELMAX D, KMAX S i KMAX D w rozmiarze 295/60R22.5 są dostępne od marca.

(opr. – am)

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This