Katagoria: Logistyka i Transport, opublikowano: 14 lutego 2013


KAESSBOHRER: Przeprowadzi szkolenie dla stowarzyszenia LINAVA

KAESSBOHRER: Przeprowadzi szkolenie dla stowarzyszenia LINAVA

Timex S.A., który jest generalnym importerem naczep Kässbohrer nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, Łotwie i w Estonii, przeprowadzi szkolenie dla firm zrzeszonych w Litewskim Stowarzyszeniu Przewoźników Drogowych LINAVA. Szkolenie obędzie się w dniu 13 marca br. w centrum szkoleń „Linavos” w Wilnie i będzie dotyczyło transportu towarów niebezpiecznych.
Program seminarium uwzględnia zarówno poprawki do konwencji ADR, dotyczącej drogowego przewozu ładunków niebezpiecznych, jak i możliwości zastosowań cystern Kässbohrer, które zostaną szeroko zaprezentowane podczas części praktycznej. Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się również z nowościami w ofercie zbiornikowej Kässbohrer’a, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości wyposażenia dedykowanego indywidualnym potrzebom Klienta.
Stowarzyszenie LINAVA zostało utworzone w 1991 roku i początkowo skupiało 84 firmy przewozowe. Od czasu założenia liczba członków stale wzrastała i obecnie należy do niego 1000 litewskich firm transportowych, których główne kierunki transportowe to: Polska, Niemcy, Rosja, Holandia, Belgia i Włochy. Także rynek wschodnioeuropejski zawsze pozostawał jednym z głównych rynków dla litewskich przewoźników, w związku z czym wiele ładunków jest transportowanych z Litwy do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw.
Od 2010 roku Timex S.A. importuje pojazdy Kässbohrer’a, który w swojej ofercie posiada zarówno naczepy burtowe i kurtynowe, silosy, cysterny, jak i platformy czy naczepy niskopodwoziowe. Szczególną pozycją w ofercie są pojazdy dedykowane do transportu substancji chemicznych, skonstruowane pod indywidualne potrzeby klienta z wieloma specjalistycznymi rozwiązaniami dedykowanymi. To właśnie dzięki elastyczności fabryki, jak również bardzo szerokiemu wachlarzowi możliwych rozwiązań technicznych Kässbohrer jest wybierany przez kolejne firmy jako marka, która zapewni najwyższą jakość i bezproblemową eksploatację przez następne lata.

Więcej informacji…

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This