Katagoria: Leasing i wynajem, opublikowano: 08 października 2013


Wynajem pojazdu z ND Polska

Wynajem pojazdu z ND Polska

BSH-wyroznil-jakosc-uslug-NWielu zarządzających w transporcie zastanawia się  nad możliwością rozwoju floty pojazdów. Jednakże wielokrotnie głównym czynnikiem hamującym jest brak wystarczających środków do sfinansowania inwestycji.

W takich momentach często spogląda się w stronę firm oferujących wynajem pojazdów. W tym miejscu należy pamiętać, że gwarancją naszego sukcesu może być tylko współpraca z prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, która zapewni nie tylko najem na dogodnych warunkach, jak również stałą pracę, nie narażając nas z tego tytułu na koszty związane z podejmowaniem ładunków od niepewnych płatników. Wszyscy wiemy, że praca  w transporcie wymaga sporych umiejętności, które posiadają pracownicy grupy  Norbert Dentressangle.
Usługi świadczone przez tę renomowaną firmę opierają się o nowy tabor, dogodne warunki najmu wraz z serwisami świadczonymi przez własną sieć naprawczą, a także autoryzowane serwisy producentów sprzętu. Z takimi atutami wynajem daje możliwość bezpiecznego i szybkiego wzrostu waszej firmy, wobec tego nie ma mowy o niepowodzeniu. Liczby mówią same za siebie. Na dzień dzisiejszy z firmą współpracuje grupa podwykonawców wynajmujących w ND Polska flotę około 100 zestawów ciężarowych.

O firmie:
Grupa Norbert Dentressangle działa na międzynarodowym rynku transportu, logistyki oraz przewozów morskich i lotniczych. W 2012 r. obroty spółki wyniosły 3,9 mld euro. Spółka działa w 26 krajach, zatrudnia 32500 osób, posiada flotę ponad 8000 ciągników i 11000 naczep towarowych. Jest największym europejskim przewoźnikiem drogowym w ruchu towarowym. ND Polska jest największą polską firmą transportową realizując obroty na poziomie 100 mln € rocznie, zatrudnia ponad 800 osób i zarządza własną flotą ponad 500 zestawów do przewozów towarowych.

Opr. Redakcja

Ściągnij cały artykul

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This