Katagoria: Karty paliwowe, opublikowano: 20 lutego 2015


Shell: Karta ułatwi życie

Shell: Karta ułatwi życie

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/1-2
Przeczytaj on-line

 

 

 

Aby jak najefektywniej realizować strategię firmy, warto znaleźć profesjonalnych partnerów i przekazać im część zadań do wykonania. Jedną z takich możliwości w branży transportowej jest korzystanie z usług oferowanych przez wielozadaniowe karty paliwowe. Przykładem jest karta euroShell.

 

Delegacja obowiązków

Właściciele flot samochodowych coraz częściej zlecają wykonywanie konkretnych usług podmiotom zewnętrznym. Firma przekazuje część obowiązków specjalistom w danej dziedzinie, a korzyścią takiego działania jest przede wszystkim możliwość skupienia się na ważnych zadaniach z perspektywy firmy transportowej. Pozwala to na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku, a także optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Dzięki współpracy z partnerem zewnętrznym firma zyskuje dostęp do nowoczesnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy. Z kolei firmy partnerskie, ze względu na efekt skali, inwestują w najnowocześniejsze technologie i stale szkolą personel, by zapewnić jak najwyższą jakość usług. To wszystko wpływa również na uproszczenie struktur organizacyjnych firmy i uwolnienie kadry menedżerskiej, która może skupić się na rozwijaniu przedsiębiorstwa.

Tego rodzaju usługi świadczone w branży transportowej mają wiele wymiarów. Jednym z nich jest możliwość zarządzania gospodarką paliwową i płatnościami za serwisy drogowe. Doskonałym tego przykładem są karty flotowe euroShell. Dzięki zintegrowanej ofercie kart firma uzyskuje kontrolę, bezpieczeństwo, oszczędności oraz wygodę w zarządzaniu flotą pojazdów.

Prosta administracja z euroShell

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga zintegrowanych narzędzi, które pozwolą odpowiednio fakturować i rozliczać wszystkie wydatki. W przypadku dużej liczby faktur nietrudno o pomyłkę w kalkulacjach. Z kartą euroShell procesy administracyjne we flotach są znacznie prostsze, ponieważ informacje o wszystkich dokonanych transakcjach firma otrzymuje na fakturach zbiorczych. Ponadto istnieje możliwość wyboru elektronicznej formy otrzymywania faktur, co ułatwia sposób ich rozliczania.
– Kluczową zaletą karty euroShell dla naszej floty jest możliwość bezgotówkowego i bezpiecznego regulowania rachunków za paliwo i drogi płatne. Dzięki zbiorczemu zestawieniu wszystkich bezgotówkowych płatności za paliwo czy serwisy drogowe, możliwa jest szybka i przejrzysta analiza kosztów poniesionych przez flotę w danym miesiącu – to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na bieżącą kontrolę wydatków – powiedziała Ewa Galanty, z euroShell Card na Polskę, Ukrainę oraz kraje nadbałtyckie.

Bez obaw

Wysoki poziom bezpieczeństwa to warunek podstawowy korzystania z karty. W ramach struktury euroShell, o bezpieczeństwo zakupów dbają specjalne zespoły, przeciwdziałające możliwym nadużyciom finansowym. Ponadto, każdy z użytkowników posiada indywidualny numer PIN, a także możliwość kontroli użycia karty. Manager floty może określić w aplikacji online produkty i usługi, za które kierowcy będą mogli płacić kartą paliwową.

W ramach karty euroShell można dokonywać także płatności za viaTOLL oraz autostrady A1 i A2. Ponadto bezpośrednio kartą euroShell lub za pomocą urządzenia pokładowego firmy mogą rozliczać opłaty i podatki za drogi i autostrady w całej Europie, a także uregulować opłaty za przeprawy promowe i przejazdy przez tunele i mosty. W ramach oferty firmy mogą korzystać z usług pomocy drogowej, które obejmują m. in. naprawy mechaniczne i holowanie. Całość dopełniają aplikacje do zarządzania kartami paliwowymi – Shell Card Online oraz aplikacja Motorist, która pozwala na błyskawiczną lokalizację najbliższej stacji Shell.

 

(opr. am)

 

 

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This