Katagoria: Karty paliwowe, opublikowano: 04 kwietnia 2014


REDTORTUGA: „Najważniejsze to umieć dostosować się do potrzeb naszych klientów”

REDTORTUGA: „Najważniejsze to umieć dostosować się do potrzeb naszych klientów”

Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/5-6

 

Marta-Fabregas

 

Rozmowa z Martą Fábregas, dyrektorem handlowym w firmie REDTORTUGA

 

Truckauto.pl: Redtortuga stale rozszerza swą sieć międzynarodową, do której włączyła dwa nowe państwa – Austrię i Niemcy. Jest obecna w głównych krajach europejskich, takich jak Hiszpania, Francja, Luksemburg, Belgia, Holandia i Słowenia. W tych 8 krajach prowadzi w sumie 450 stacji paliw. Jak przedstawia się, w porównaniu z rokiem 2013, ogólny bilans działalności firmy Redtortuga w pierwszych miesiącach 2014 r. Mamy tu na myśli główne wartości, takie jak fakturowanie, rozwój bazy klientów, rozwój sieci stacji paliw Redtortuga, etc.

 

Marta Fábregas: Rzeczywiście jest to bardzo trudny rok, jeden z najtrudniejszych. Sytuacja gospodarcza w kraju nadal nie przynosi żadnych zmian na lepsze i musimy dokładać coraz więcej starań, aby utrzymać wyniki na dotychczasowym poziomie.

W ofercie mamy szeroki wachlarz produktów dla firm transportu międzynarodowego, dzięki czemu nasz klient może zaspokajać swoje potrzeby u jednego dostawcy.

 

Truckauto.pl: Jakie są najnowsze wydarzenia oraz jakie projekty, usługi, nowe stacje paliw, rozszerzenia działalności, etc. przeprowadziła już Redtortuga w 2013 r. z myślą o swoich klientach z sektora transportowego? Co wydarzy się w następnych miesiącach?

 

Marta Fábregas: Jeśli chodzi o Redtortuga, to w dalszym ciągu rozwijamy naszą sieć międzynarodową, ostatnio włączyliśmy do niej dwa nowe państwa, Austrię i Niemcy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy obecni w głównych krajach europejskich, takich jak Hiszpania, Francja, Luksemburg, Belgia, Holandia i Słowenia. W tych 8 krajach prowadzimy w sumie 450 stacji paliw świadczących usługi dla firm transportu międzynarodowego.

W czerwcu rozszerzyliśmy naszą sieć krajową o 31 stacji usytuowanych wzdłuż głównych hiszpańskich autostrad i dróg szybkiego ruchu, osiągając liczbę 80 stacji paliwowych na terenie Hiszpanii. Ponadto nasi klienci mają również do dyspozycji sieć stacji, na których mogą tankować olej napędowy B za pomocą nowej karty „Diésel Card GoB”. Łącznie mamy w tej chwili w ofercie 5 kart: Diésel Card Oro, Diésel Card Recharge, Diésel Card Gasóleo Profesional, Diésel Card Plata i Diésel Card GoB.

Jeśli chodzi o obszar Redtortuga w la Jonquera, na początku tego roku zainstalowano tam nowe kamery; w chwili obecnej w sumie 20 kamer monitoruje parking, zapewniając naszym klientom kontrolę i bezpieczeństwo. Jedną czwartą miejsc na parkingu przeznaczyliśmy do parkowania pojazdów chłodni. Cały parking jest też lepiej oświetlony.

Ponadto od lipca oferujemy usługę pobierania, zarządzania i analizy danych z tachografów cyfrowych, zarówno w la Jonquera, jak na stacji paliwowej w Mercabarna. Poczynając od bieżącego miesiąca kierowcy mogą zaopatrywać się w olej napędowy B również na obszarze Redtortuga w la Jonquera.
Co się tyczy Tortuga Services, wprowadzamy nowe urządzenie do opłacania francuskiego ekopodatku. Przy pomocy jednego urządzenia kierowca może opłacać przejazdy we Francji, autostrady w Hiszpanii, Francji i Portugalii oraz tunel Liefkenshoek w Belgii. Prócz tego urządzenie umożliwia obliczanie kosztów tras, lokalizowanie floty w czasie rzeczywistym i samodzielne zarządzanie za pośrednictwem strony internetowej.

 

Truckauto.pl: Jaki według Pani rodzaj usług i produktów powinni rozwijać dostawcy środków płatniczych z myślą o sektorze transportowym?

 

Marta Fábregas: Najważniejsze to umieć dostosować się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nasz klient musi zmienić sposób prowadzenia działalności, my też będziemy musieli tak zrobić. Podstawową sprawą jest zapewnić szeroki zasięg usług, bezpieczeństwo i kontrolę.

 

Truckauto.pl: Jakie cele zostały ustalone na rok 2014?

 

Marta Fábregas: Prowadzimy rozmaite kampanie, dodatkowo w dalszym ciągu będziemy pracować pełną parą na rynku międzynarodowym.

 

Rozmawiał: AM

Sciagnij caly artykul

Przeczytaj cały artykuł

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This