Katagoria: Karty paliwowe, opublikowano: 18 listopada 2013


BP Fleet Move – nowa oferta dla użytkowników Kart BP Plus Routex

BP Fleet Move – nowa oferta dla użytkowników Kart BP Plus Routex

FM_Telematic_HeroKierowcy flot mogą teraz skorzystać z BP FleetMove, wszechstronnego rozwiązania w zakresie telematyki, które jeszcze bardziej zmniejsza koszty firmy, dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu oraz kontroli wydatków.

Firma BP zawsze była liderem zmian na polskim rynku. Wprowadziliśmy jako pierwsi szereg innowacji- przypomina Piotr Sokołowski, Dyrektor Działu Kart Paliwowych. Wycofaliśmy z oferty paliwa ołowiowe, wprowadziliśmy paliwa wzbogacone BP Ultimate, zbudowaliśmy największą w Polsce sieć myjni bezdotykowych czy też zaproponowaliśmy zupełnie nową jakość gastronomii na stacjach – kawiarenki Wild BeanCafe. Wprowadzenie unikatowego rozwiązania, jakim jest BP FleetMove, to realizacja naszej strategii wsłuchiwania się w oczekiwania naszych klientów i wychodzenia im na przeciw.

Bezpieczne tankowanie
BP PLUS już teraz gwarantuje bezpieczne przeprowadzanie transakcji, dzięki unikalnemu systemowi autoryzacji on-line oraz pracy zespołu wyspecjalizowanego w wykrywaniu nieprawidłowości.
BP FleetMove oferuje jeszcze dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo. Dzięki połączeniu danych transakcyjnych z danymi ze zbiornika paliwa w ciężarówce, w ciągu 30 minut po zdarzeniu generowane są ostrzeżenia i alerty.

Rekomendowanie stacji
Dane pojazdu z nawigacji, tachografu oraz zbiornika paliwa zapewniają błyskawiczne wskazanie dogodnej stacji wzdłuż zaplanowanej trasy.
Optymalne stacje wybierane są w oparciu o preferencje kierownika floty, takiej jak kraj, marka, dostępne usługi, typ stacji, maksymalny czas dojazdu oraz odległość.

Doradca Kierowcy
BP FleetMove komunikuje się bezpośrednio z kierowcami i sugeruje bardziej oszczędny styl jazdy w czasie rzeczywistym. Doradca Kierowcy umożliwia szybki podgląd danych dotyczących efektywności jazdy, np. nadmierne pozostawianie pojazdu na biegu jałowym, przekraczanie prędkości, nadmierne przyspieszanie, gwałtowne hamowanie, jazdę na nieodpowiednim biegu i korzystanie z tempomatu.
Wszystkie te wyjątkowe funkcje oparte są na rozwiązaniu Omnitracs, które zapewnia pełną integrację z różnymi systemami zarządzania stosowanymi przez firmy transportowe, możliwość śledzenia i monitorowania, przestrzegania czasu pracy kierowcy, raportowania kluczowych wskaźników efektywności, jak również wiele innych funkcjonalności, które są nowością w branży.
Omnitracs, spółka z grupy Qualcomm, oferuje najszerszy zakres rozwiązań w zakresie telematyki. Jej usługi cieszą się opinią bardzo solidnych i niezawodnych – firma sprzedała już ponad 1,5 mln urządzeń na całym świecie i ma ponad 10 tys. klientów w 39 krajach.

Instalacja urządzenia
BP FleetMove jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi ciężarówkami, bez względu na markę i rok produkcji. Instalacja urządzenia w ciężarówkach jest prosta i niedroga. Ci, którzy korzystają z oprogramowania do zarządzania flotą, mogą je łatwo zintegrować z BP FleetMove i korzystać z dodatkowych funkcji bez niepotrzebnych zakłóceń.
– Biznes kar paliwowych w Polsce jest bardzo dynamiczny – firmy mające w swojej ofercie karty paliwowe muszą wciąż aktywnie starać się o zainteresowanie użytkowników. Ważna jest skuteczność w rywalizowaniu o pozycję produktu na rynku. Dla klienta to bardzo dobra opcja, bo gra między konkurentami skutecznie mobilizuje do pracy nad ciągłym uatrakcyjnianiem oferty – mówi Piotr Sokołowski, dyrektor Działu Kart Paliwowych BP Europa SE, oddział w Polsce. – W BP cały czas szukamy rozwiązań ważnych z punktu widzenia użytkownika karty. Mamy nadzieję, że BP FleetMove będzie skutecznym i wydajnym narzędziem zarówno dla fleet managerów, jak i kierowców, ułatwi ich pracę i wpłynie na obniżenie kosztów utrzymania floty.
Więcej informacji na temat BP FleetMove można uzyskać na stronie www.bpplus.pl lub pod numerem 48 12 619 14 26

Opr. Redakcja

Sciagnij caly artykul

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This