Katagoria: Gospodarka, opublikowano: 08 października 2013


50 naczep Silvergreen pojedzie do Katanii

50 naczep Silvergreen pojedzie do Katanii

burgNiemiecki producent naczep CIMC Silvergreen dostarczy 50 naczep chłodniczych Reefer SR03 do firmy spedycyjnej Nicolosi Trasporti w sycylijskiej Katanii. Pierwsze dziesięć pojazdów już przekazano.

Nicolosi Trasporti zleciła CIMC Silvergreen duże zamówienie na ponad 50 nowych naczep chłodniczych. Pierwsze dziesięć pojazdów typu Reefer SR03 zostało przekazanych w drugiej połowie września. Pozostałe pojazdy trafią na Sycylię do końca roku. – Młode przedsiębiorstwo CIMC Silvergreen przekonało mnie swoimi innowacyjnymi, przyjaznymi środowisku i ekonomicznymi produktami, jak również grupą doświadczonych pracowników i silną chińską matką spółką – wyjaśnił podczas przekazania Gaetano Nicolosi, właściciel spedycji założonej w 1962 roku. Dyrektor dystrybucji CIMC Silvergreen Milan Strmecki cieszy się z zamówienia z Katanii. – To że mogliśmy pozyskać dla naszych naczep chłodniczych tak renomowaną i doświadczoną spedycję chłodniczą jak Nicolosi Trasporti, jest dla mnie dowodem sprawności i konkurencyjności naszych produktów i serwisu – dodał Milan Strmecki.
Naczepy chłodnicze CIMC Silvergreen SR03 dla Nicolosi Trasporti są przygotowane do transportu w niskich temperaturach. Seryjnie pojazdy posiadają „cichą” aluminiową podłogę z zabezpieczeniem ładunku wraz z nowymi, całkowicie wpuszczonymi w podłogę punktami kotwiczenia ładunku. Dystrybucja zimnego powietrza odbywa się kanałami wpuszczonymi w podłogę, pod ładunkiem. Dzięki temu chłodne powietrze rozprowadzane jest szybciej i równomierniej w pojeździe, co poprawia jakość chłodzenia i obniża zużycie energii.
Zabudowa składa się z paneli typu sandwich. Od środka i zewnątrz panele są wykończone blachą. Pomiędzy znajduje się twarda, bezfreonowa pianka PUR. Nicolosi będzie używać pojazdów głównie we Włoszech do zaopatrzenia marketów w mrożonki i świeże towary.

(opr. EN)

Ściągnij cały artykul

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Share This