Katagoria: Gospodarka


American Dollars in Focus. Benjamin Franklin One Hundred Dollars Banknotes. Dollar Trading.

Niepokoi Cię kurs dolara? Sprawdź, jak tanio kupić walutę w internecie

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zelektryzowały nie tylko wyborców, ale także ekonomistów. Ostrzegano przed wahaniami kursu dolara. Niezależnie od tego, czy mowa o wzroście czy spadku – zawsze znajdzie się grupa niezadowolonych z aktualnej ceny. Gdzie zatem szukać optymalnych ofert kupna lub sprzedaży waluty?

car-831928_1920

Jak przebiegają formalności związane z oceną rozmiaru szkody i wypłatą odszkodowania?

Każda osoba, niekoniecznie ubezpieczona lub poszkodowana, może zgłosić szkodę pojazdu. Kolejny etap stanowi ocena jej rozmiaru oraz ustalenie wysokości odszkodowania i jego wypłata. W jaki sposób przebiegają te procedury?

ciezarowka

Leasing samochodów ciężarowych

We flocie firmowej w przedsiębiorstwach produkcyjnych i przemysłowych przydatne okazują się samochody ciężarowe. W wielu firmach powinny one wchodzić w skład podstawowego wyposażenia. W celu ich zakupu można posłużyć się formą finansowania za pośrednictwem leasingu. Na czym polega leasing samochodów ciężarowych?   Wygodniejszy od kredytu Leasing jest alternatywną względem kredytu bankowego metodą finansowania inwestycji w […]

link4

Metody kupna ubezpieczeń i dodatkowe profity

Ubezpieczenia kupować możemy współcześnie na kilka sposobów. Wcale nie oznacza to konieczności udania się do siedziby danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Obecnie rynek oferuje dużo więcej możliwości.   Zakup ubezpieczenia to poważna decyzja, bez względu na to, czy jest to polisa OC, AC, czy może ubezpieczenie podróżne lub mieszkaniowe. Decydujemy się na konkretny produkt i ważna jest […]

Wielton
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/7-10

WIELTON i FRUEHAUF łączą siły

Wielton, największy w Polsce i jeden z wiodących europejskich producentów naczep i przyczep, oraz firma Fruehauf, lider rynku francuskiego, podpisały strategiczną umowę o współpracy i dalszym rozwoju.

GEDC0014

Bomag na poligonie

Pod koniec czerwca w małej miejscowości Zawiesiuchy pod Warszawą udało nam się spędzić cały dzień z firmą BOMAG. Impreza została zorganizowana w formie poligonu na Farmie Makedońskich. Zaproszeni goście mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przy obsłudze maszyn budowlanych marki Bomag. Gościem specjalnym był znany bokser Przemysław Saleta, który jest twarzą marki Bomag.

Zesp-Scania-Szczecin,-od-lewej----Miosz-Kochanek,-Radosaw-Bukowski,-Sebastian-Nowik,-Piotr-Barticzka,-Artur-Sosiski
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4

Polacy wiedzą, co w Scanii „piszczy”

W Bratysławie odbył się drugi, regionalny finał konkursu dla mechaników – Scania Top Team. Zespoły z Europy spotkały się, aby rywalizować o dwa z sześciu miejsc w światowym finale, który organizowany będzie w grudniu w Södertälje w Szwecji.

new_solaris_urbino_12
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/3-4

Nowy Solaris zgarnia nagrody w Europie

Nowy Solaris Urbino został laureatem prestiżowego, międzynarodowego konkursu iF DESIGN AWARD 2015. Wspólna praca konstruktorów Solarisa oraz biura projektowego studioFT z Berlina znalazła uznanie w oczach 53-osobowego jury złożonego z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu.

hofman2
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2015/1-2

EWT: Cały czas przyspieszamy

Rozmowa z Nataszą i Dirkiem Hoffmannami, właścicielami EWT Polska

Ciezarowki_Mobil
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/21-24

MOBIL: Sprawna ciężarówka kluczem do sukcesu

Ograniczenie awarii i nieplanowych przestojów w firmie transportowej może poprawić jej roczny wynik finansowy nawet o 5 procent – wynika z badania Mobil Delvac 1, w którym poznajemy zwyczaje dotyczące serwisowania pojazdów ciężarowych.

Zwyciezca_Pawel_Bucior_Styropianex_
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/17-18

Mistrz Polski konkursu Optifuel Challenge 2014 już znany

W polskim finale konkursu Optifuel Challenge 10 zwycięzców lokalnych eliminacji walczyło o najwyższe laury w Polsce i udział w europejskim finale w Nicei. Wygrał Paweł Bucior.

droga
Artykuł z numeru: TRUCKauto.pl: 2014/3-4

Powstanie blisko 575 km nowych, bezpiecznych dróg

Rząd zaakceptował zmiany w załączniku nr 5 do Programu budowy dróg krajowych na lata 2011-2015.

Strona 1 z 3212345...102030...Ostatnia »